BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

AMC, Ödeme Seçeneklerine Dogecoin’i Ekledi!

AMC, hediye kartları için kripto para ödemelerini kabul etmeye başladı.

Yayın:

-

amc entertainment

AMC’nin CEO’su Adam Aron, “eGift” kartları için Dogecoin ve diğer kripto para birimlerini kabul ettiğini Twitter üzerinden duyurdu. 2 hafta önce Aron, Dogecoin’i AMC’nin ödeme seçeneklerine eklemeye karar vermek için Twitter üzerinden bir anket yapmıştı. Ankete katılan insanların çoğu ankete olumlu karar verdi. Bunun üzerine Aron, Dogecoin’i kripto para ödeme seçeneklerine ekledi.

bybit 300x250 - AMC, Ödeme Seçeneklerine Dogecoin’i Ekledi!
ADAM ARON TWITTER

Dünyanın en büyük sinema salonu şirketi olan AMC, biletler için kripto para ödemelerinin yanında ayrıcalıklı yer satın alımları için de çalışıyor.

2021 yılının sonuna kadar dünyanın en büyük sinema salonu, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash’ide kripto para ödeme seçeneklerine ekleyeceğini açıkladı.

SHIBA ve DOGE Yükseliyor!

SHIBA 1 hafta içinde %263’lük bir artış yaşadı. Geçtiğimiz boğa piyasasında ilk yükselen “coin”lerden biri DOGE olmuştu. “Meme coin”ler yeni boğanın habercisi olabilir mi?

SHIBUSDT 2021 10 06 11 36 51 - AMC, Ödeme Seçeneklerine Dogecoin’i Ekledi!
SHIBA GÜNLÜK MUM GRAFİĞİ

DOGE “coin”e baktığımız da ise ufak ufak hareketlenmeye başladığını söyleyebiliriz. DOGE’nin piyasa değeri SHIBA’dan yüksek olduğu için SHIBA gibi sert hareketler yapamaması normal görünüyor. Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki Elon Musk’ın bir “tweet”ine bakabiliyor her şey…

DOGEUSD 2021 10 06 11 45 38 - AMC, Ödeme Seçeneklerine Dogecoin’i Ekledi!
DOGE GÜNLÜK MUM GRAFİĞİ

İlginizi Çekebilir : DogeCoin Fiyat Analizi

DOGE COİN FİYAT ANALİZİ

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit 300x250 - MonoX Platform Hakkında Açıklamalar Yaptı!

Trend Haberler