Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59934.81
2.53%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3198.34
1.29%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.01
0.74%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.3
-0.24%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

AMC, Ödeme Seçeneklerine Dogecoin’i Ekleyebilir!

AMC Entertainment, ödeme seçeneklerine Dogecoin’i ekleyebilir!

Clock
Paylaş
AMC, Ödeme Seçeneklerine Dogecoin’i Ekleyebilir!

AMC Entertainment CEO’su Twitter üzerinden AMC şirketinin ödemeler için Dogecoin’i kabul edip etmemesi gerektiğini sordu.

AMC’NİN CEO’SU ADAM ARON’UN TWITTER HESABI

AMC çevrim içi ödemler için Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin’i kabul etmeye başlamasının ardından, şirketin CEO’su Dogecoin’i AMC’nin kripto para birimi seçenekleri arasına yer alması gerekip gerekmediğini kripto para topluluğuna sordu.

Ankete yaklaşık 120.000 kullanıcı katıldı. Anketin cevaplarına göre Twitter kullanıcıların yaklaşık %70’i AMC’nin Dogecoin’i ödeme seçeneği olarak kabul etmesi gerektiğini düşünüyor.

Bununla birlikte kullanıcılar, AMC üzerinden belirli kripto paralar ile film bileti için ödeme yapabilecek.

Kripto Para Topluluğu Dogecoin’i Desteklemeye Devam Ediyor!

Dogecoin, piyasa değeri sıralamasına göre kripto paralar içinde 10’uncu sırada yer alıyor. Mayıs ayında 0,7 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşmıştı. Dogecoin’in fiyatı şimdi 0,2 $ – 0,3 $ aralığında hareket ediyor.

AMC Entertainment, kabul edilen kripto para birimleri listesine “meme token”ını dahil ederse, sinema devi DOGE ödemelerini destekleyen en son şirket olacak. Dogecoin’i benimseyen şirketler arasında Amerikan basketbol takımı Dallas Mavericks ve Newegg de var.

Geçtiğimiz aylarda Tesla’nın CEO’su Elon Musk, takipçileri için benzer bir anket yapmıştı. Ankete katılanların çoğu ödeme seçenekleri arasında DOGE’nin de yer almasını istiyordu. Yaklaşık 4 milyon kişinin oy kullandığı ankette %78,2’si Tesla’nın DOGE’yi ödeme seçeneği olarak kabul etmesi gerektiğini düşünüyor.

elon musk twıtter

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar