Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56422
9.56%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3234.81
4.17%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.52
6.18%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $398.9
3.15%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Elon Musk ve Jack Dorsey Karşı Karşıya Gelecek!

Ünlü isimler, The B Word’de karşı karşıya gelecek.

Clock
Paylaş
Elon Musk ve Jack Dorsey Karşı Karşıya Gelecek!

Tesla CEO’su Elon Musk, Temmuz ayında yapılacak The B Word etkinliğinde Twitter CEO’su Jack Dorsey ile Bitcoin hakkında bir tartışma yapacak.

İki teknoloji lideri, Twitter’da böyle bir tartışmaya katılmayı kabul etti, ancak Musk’ın şakacı tavrı, ciddiyetine bir perde çekiyordu. Bir etkinlik temsilcisi geçtiğimiz gün, bu tartışmanın gerçekleşeceğini açıkladı.

Binance BannerBinance Banner

Her şey Musk’ın Dorsey’in etkinliği destekleyen tweetlerinden birine şaka yollu cevap vermesiye başladı. Dorsey’de Musk’ın cevabına ithafen konuşma yapmaları gerektiğini söyledi ve Musk’ta bunu yine şakacı bir şekilde kabul etti.

Tartışma, Lightning Network ve Bitcoin için güçlü bir tutkuya sahip olan Dorsey ve kripto para birimleri ile karmaşık bir ilişkisi olan Musk’ı bir araya getirecek.

Musk, Tesla aracılığıyla dolaylı olarak 1.5 milyar $’lık Bitcoin yatırımına sahip. Bunun yanında Musk, kripto paraların çevresel ilişkilerini de sürekli olarak eleştiriyor.

Elon Musk’ın Odağı DOGE’da!

Yalnızca Bitcoin’e odaklanan Dorsey’den farklı olarak Musk, Shiba Inu cinsini temsil eden bir meme token olan DOGE’a büyük bir düşkünlük gösteriyor.

Görünüşe göre iki ismin tartışma yapacağı The B Word etkinliği 21 Temmuz’da çevrim içi olarak gerçekleşecek. Etkinliğe ayrıca ARK Invest’in kurucusu Cathie Wood, Blockstream’in CEO’su Adam Back ve CIA’in eski vekili ve müdür yardımcıdı Michael Morell de katılacak.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar