Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $57040.5
11.31%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3271.42
6.88%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.33
6.59%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.4
1.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Amerikalı Ünlü Sunucu Jim Cramer Bitcoin Aldığını Açıkladı!

CNBC televizyon programı Mad Money’nin ünlü sunucusu Jim Cramer, Bitcoin satın aldığını söyledi.

Clock
Paylaş
Amerikalı Ünlü Sunucu Jim Cramer Bitcoin Aldığını Açıkladı!

Amerikalı ünlü ekonomist ve TheStreet.com’un kurucu ortağı Jim Cramer, portföyünü çeşitlendirmek için 18.000 doların biraz altında Bitcoin satın aldığını açıkladı. Yaptığı alım ile ilgili açıklama yapan Cramer, kripto para piyasasında bir düşüş olması durumunda daha fazla satın alma arzusu içinde olduğunu da sözlerine ekledi.

Binance BannerBinance Banner

Cramer, TheStreet ile yaptığı röportajda kripto para birimlerindeki son gelişmeler hakkındaki görüşlerinden bahsederken sahip olduğu Bitcoin miktarı hakkında detay vermedi. Sadece yakın zamanda 17.000 ila 18.000 $ arasında bir fiyat aralığında BTC satın aldığını dile getirdi.

Bitcoin’i portföy çeşitlendirmesi için mükemmel bir araç olarak adlandıran eski hedge fon yöneticisi şu ifadelere yer verdi:

“Bir yatırımcı olarak, her türden varlık sınıfını çeşitlendirmek istiyorum. Bitcoin benim için büyük bir pozisyona sahip olmakla ilgili değil, ancak çeşitlendirilmesi kesinlikle önemli bir varlık.”

Açıklamalarına bakılacak olursa Cramer, değişken yapısı nedeniyle Bitcoin fiyatının tekrar düşmesini bekliyor. BTC’nin son fiyat oynaklığından bahseden Cramer, Bitcoin’in tepelere tırmandığını ve yukarıya doğru güzelce çıkan bir şeyi satın almayı sevdiğini de sözlerine ekledi.

Cramer’in kripto para birimleri konusundaki son duruşu, kripto para topluluğu için bir sürpriz oldu çünkü CNBC’de yayınlanan Mad Money programının sunucusu, 2017 yılında yaşanan kripto para patlaması sırasında Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine yapmış olduğu eleştiriler ile biliniyor. O sıralarda Cramer yaptığı açıklamalar ile kripto varlıkların tükendiğini dile getiriyordu.

Cramer’in, Morgan Creek Digital Assets’in kurucu ortağı Anthony Pompliano ile iyi bir ilişki içinde olduğu biliniyor.

Eylül ayında Pompliano ile yaptığı bir podcast sırasında Cramer, genel yatırım portföyünün yaklaşık % 1’ini Bitcoin’e yatırma isteğinin olduğunu dile getirmişti.

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Bitcoin Haberi için: Bitcoin Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar