Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $58979.61
4.49%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3311.49
2.06%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.68
0.86%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $410.1
2.96%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Andre Cronje’nin Projeleri Dikkat Çekiyor!

Andre Cronje’nin duyurduğu yeni ortaklıklar ve yeni projeler fiyat patlamaları yaşıyor!

Clock
Paylaş
Andre Cronje’nin Projeleri Dikkat Çekiyor!

Andre Cronje’nin duyurduğu yeni ortaklıklar ve yeni projeler fiyat patlamaları yaşıyor!

ICO Analytics’den aldığımız verilere re, Andre Cronje’nin içinde bulunduğu belli başlı projeler, ciddi anlamda popülerleşerek fiyat artışı yakalıyor.

Binance BannerBinance Banner

Görünüşe göre, süregelen boğa sezonunda Andre Cronje’nin ve Yearn.Finance’in ortaklık kurduğu ve yatırım yaptığı projelere göz atmakta fayda var.

Geçtiğimiz günlerde bildirdiğimiz gibi, Yearn.Finance, bir kredi verme protokolü olan CREAM ile bir ortaklık kurmuştu. Geçtiğimiz Perşembe günü yayınlanan blog gönderisinde, Cream’ın V2 sürümü ile ortaklığın başlayacağı duyurulmuştu.

Bu ortaklık sayesinde Yearn kullanıcıları, Cream’den borçlanmak için teminat olarak yield farming fonlarını teminat olarak kullanılabilecekti. Tüm bunların sonucunda, Cream Lending ciddi anlamda değer kazanmış durumda. %144 gibi bir değer kazanan protokol, Andre Cronje ile işbirliği yaptığı için mutlu olmalı.

Bu arada, bir DeFi projesi olan Pickle Finance saldırıya uğrayarak tamı tamına 20 milyon $’lık bir zarara uğramıştı. Bu olayın ardından, Yearn Finance, mağdur olanların zararlarını karşılamak adına Pickle Finance ile stratejik bir ortaklık çalışması yaptığını duyurmuştu.

Ortaklığın detaylarına inecek olursak, Yield Farming yapan kullanıcıların gelirlerini artırmayı hedefleyen Yearn Finance takımı, Pickle geliştiricilerine, yeni kasalar için ücret yapıları tasarlamayı planladığını söyledi.

Henüz yeni saldırıya uğramış bir protokolün %63 oranında bir değer kazanması sanıyoruz ki Yearn Finance’in alameti farikası.

Daha fazla DeFi Haberi için: DeFi Haberleri

Muhabbit DeFi Market Cap için: DeFi Market Cap

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar