Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63078.78
-4.52%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3075.07
-4.85%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $34.45
-9.46%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $540.3
-6.70%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Animoca Brands’ın Yan Kuruluşu nWay, Olimpiyat Temalı NFT Koleksiyonu Başlatıyor!

NFT koleksiyonu, 17 Haziran’dan itibaren satışa sunulacak.

Clock
Paylaş
Animoca Brands’ın Yan Kuruluşu nWay, Olimpiyat Temalı NFT Koleksiyonu Başlatıyor!

Popüler blok zinciri oyun şirketi Animoca Brands’ın bir yan kuruluşu olan nWay ve Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC), Olimpiyat temalı bir değiştirilebilir olmayan token (NFT) koleksiyonu başlatmak için ortaklık kuruyor.

728×90 muhabbit - Animoca Brands'ın Yan Kuruluşu nWay, Olimpiyat Temalı NFT Koleksiyonu Başlatıyor!300x250 muhabbit - Animoca Brands'ın Yan Kuruluşu nWay, Olimpiyat Temalı NFT Koleksiyonu Başlatıyor!

Animoca Brands‘in bir yan kuruluşu olan NWay, mobil, PC ve konsol için rekabetçi çok oyunculu oyunlar için bir geliştirme, yayınlama ve teknoloji platformu sağlayan San Francisco merkezli bir şirkettir.

Yeni ortaklık kapsamında oluşturulacak NFT koleksiyonu, San Francisco merkezli oyun geliştiricisi, yayıncısı ve teknoloji platformunun, Uluslararası Olimpiyat Komitesi ile yaptığı yeni bir lisans anlaşmasının parçası olarak faaliyete geçecek.

Bilindiği üzere NFT’ler, değiştirilemez tokenlar, blok zincirinde depolanan fotoğraflar, videolar, ses ve diğer dijital dosyalar gibi öğeleri temsil edebilen koleksiyonlardır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: NFT Nedir?

Yapılan açıklamaya göre, 17 Haziran’da satışa sunulacak olan Olimpiyat NFT‘leri, farklı özelliklere ve kıtlık seviyelerine sahip. NFT koleksiyonu, Olimpiyatların 125 yıllık tarihinden posterler, piktogramlar, maskotlar ve daha fazlasını içeren geçmiş Olimpiyat Oyunlarının sanatını ve tasarımını içerecek.

IOC Televizyon ve Pazarlama Hizmetleri genel müdürü Timo Lumme yaptığı bir açıklamada NFT projesi ile ilgili olarak şu ifadelere yer verdi:

“Olimpiyat rozetleri, sporcuları ve yetkilileri tanımlamanın bir yolu olarak başladı, ancak son 125 yılda, sporculardan etkinlik personeline, gazetecilere ve seyircilere herkesin katıldığı bir Olimpiyat Oyunları geleneği haline geldi. Böylece insanlar artık oyunların heyecanıyla yepyeni bir şekilde bağlantı kurabilecek ve bir Olimpiyat tarihine sahip olabilecekler.”

 Yeni ortaklık ile ilgili olarak nWay CEO’su Taehoon Kim ise şunları söyledi:

“NFT Olimpiyat NFT Koleksiyonunu ilk kez nWay Play Marketplace’e getirmek için IOC ile birlikte çalışmaktan onur duyuyoruz. Bir oyun geliştiricisi olarak deneyimimizden yararlanarak ve animasyonları ve görsel efektleri yüksek kaliteli 3D modellere dahil ederek, gerçekten birinci sınıf bir NFT elde ettik.”

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar