BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Avalanche AVAX Fiyat Analizi 02.05.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Avalanche’ı inceliyoruz. Avalanche grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Yayın:

-

Avalanche fiyat analizi ilk versiyon (2)

Merhaba,  ben CryptoTepe bugün hazırlayacağım fiyat analizin de hepimizin yakından takip ettiği Avalanche yani AVAX’ı inceleyeceğim.

9A8u7M8A - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 02.05.2021
Avalanche AVAX fiyat grafiği 02.05.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır

Grafikte mor belirttiğim alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta ve grafiğimiz de yeşil trend çizgilerimiz bulunmaktadır.

32 dolar seviyesinde yükselen trendini kıran AVAX yaklaşık %35 gerileyerek güzel bir alım fırsatı vermişti. Telegram kanalımızda oluşan düşen trendin kırılımını takip etmiştik ve kırılım ardından %45 kadar bir yükseliş gerçekleştirdi.

36 dolar seviyesinde hem yatay direnç bölgesi hem de kırdığı yükselen trend çizgisinden red aldı. Tekrar yükselen trendin üstüne çıkması olumlu olacaktır fakat şuan için sadace destek direnç olarak trade edilebilir. 4 saatlik grafikte durum böyleydi şimdi büyük zaman diliminde değerlendirelim.

bybit 300x250 - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 02.05.2021
XHYRMrxx - Avalanche AVAX Fiyat Analizi 02.05.2021
Avalanche AVAX fiyat grafiği 02.05.2021. Günlük grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır

1 Günlük grafiğe bakınca hemen hemen herkesin paylaştığı 60 dolar seviyesinden başlayan bir düşen trend göze çarpmakta ve henüz kırılmamış. Kırılım ardından long pozisyon denenebilir. Trend altına tekrar düşmesi halinde stop olmak gerekir.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler