Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61154.1
0.06%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3314.58
-0.59%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.29
0.67%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $395.6
-3.70%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Avalanche AVAX Fiyat Analizi 26.03.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Avalanche’ı inceliyoruz. Avalanche grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Avalanche AVAX Fiyat Analizi 26.03.2021

Bugün Avanlanche yani Avax fiyat analizi hazırladım. Yakından takip ettiğim bir coindi ama son birkaç gündür bakamamıştım grafiğine. Hazır grafiğine tekrardan bakmışken sizinle de paylaşmak istedim. Şimdi grafiğe geçelim.

Avalanche AVAX fiyat grafiği 26.03.2021. 2 saatlik grafik, veriler FTX borsasından alınmıştır

Yeşil bölgeler uzun zamandan beridir kullandığımız destek ve direnç bölgeleri. Bu destek ve direnç bölgelerini şimdilik kullanmaya devam edeceğim. Bir önceki AVAX fiyat analizi yazımda mor ve mavi trend henüz kırılmamıştı. mor trend kırıldıktan sonra fiyatta güzel bir yükseliş gerçekleşti. Ardından yaşanan düşüşle birlikte mavi trend de kırıldı ve trendin kırılmasıyla yaklaşık %20 düşüş gerçekleşti. Bir önceki AVAX fiyat analizi yazıma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Fiyatın şu anki durumuna gelirsek, dünden beri kripto paralarda bir tepki olduğunu görmekteyiz. Hemen hemen hepsi desteklerinden veya yakın bölgelerden tepki alarak az da olsa yükseldiler. Avax da bunlardan biri. Ancak Avax grafiğine bakınca net bir dönüş formasyonu göremedim henüz. Bundan dolayı temkinli davranmaya devam edeceğim. Umarım bugün yaşadığımız yükseliş yeni bir yükseliş trendinin ilk hareketidir veya güzel bir dönüş formasyonunun başlangıcıdır. Ancak şu anki görünüme göre kesinlikle döndük diyemiyorum.

Binance BannerBinance Banner

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar