Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63260.33
4.08%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3050.79
2.34%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $34.54
4.19%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $548
4.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Avalaunch’ın Yeni IDO’su Snake City Projesine Ait Tüm Detayların Yer Aldığı AMA Etkinliği Tamamlandı!

Avalaunch ve Snake City AMA etkinliğine dair tüm detaylar sizlerle.

Clock
Paylaş
Avalaunch’ın Yeni IDO’su Snake City Projesine Ait Tüm Detayların Yer Aldığı AMA Etkinliği Tamamlandı!

Avalaunch ve Snake City, bir AMA etkinliği düzenledi. AMA etkinliğinin konuğu, Snake City’nin Kurucu Ortağı Daniel Phan oldu.

728×90 muhabbit - Avalaunch'ın Yeni IDO'su Snake City Projesine Ait Tüm Detayların Yer Aldığı AMA Etkinliği Tamamlandı!300x250 muhabbit - Avalaunch'ın Yeni IDO'su Snake City Projesine Ait Tüm Detayların Yer Aldığı AMA Etkinliği Tamamlandı!

Sizler için AMA etkinliğinde sorulan soruları ve verilen cevapları derledik.

Dave Donnenfeld | Avalaunch

Herkese merhaba, Snake City AMA etkinliğine hoş geldiniz. Oyuna olan ilginin miktarını ve özel sermayenin bu alana ne kadar agresif bir şekilde yatırım yaptığını görmenin harika olduğunu söylemeliyim. Snake City’ye olan ilgide hiçbir eksiklik olmadı ve geliştirdiğiniz büyüyen topluluk bunun kanıtı. Bugün burada bizimle @daniel_snakecity olacak. Nasılsın Phan?

Daniel | Snake City

Davet için teşekkürler. Herkese merhaba, bugün burada olmaktan çok mutluyum!

Avalaunch Ama 2 - Avalaunch'ın Yeni IDO'su Snake City Projesine Ait Tüm Detayların Yer Aldığı AMA Etkinliği Tamamlandı!

Dave Donnenfeld | Avalaunch

Bizim için bir zevk. İyi ki varsın. Öyleyse hemen konuya girelim. Öncelikle, topluluğumuzun projeniz hakkında daha fazla bilgi edinmesine yardımcı olmak üzere zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Lütfen bize kim olduğunuzu ve önceki deneyimlerinizin sizi bugün bulunduğunuz yere nasıl getirdiğini açıklayın.

Daniel | Snake City

Elbette, Ben Daniel, Snake City’nin ortak kurucusuyum. BT endüstrisinde 8 yıldan fazla deneyime sahibim ve 2017’den beri kripto para alanında çalışıyorum. İlk projem Kanada’daki ortağımla kripto para alanına girmeme yardımcı olan cüzdan geliştirme işi oldu. Sadece kamu blok zinciri değil, aynı zamanda IBM’in Hyperledger teknolojisi olan özel blok zinciri konusunda da deneyimim bulunuyor. Tayland’daki Kasikorn Bank’a Teminat Mektubu sistemi ve Hong Kong’daki CIC’a (İnşaat Endüstrisi Konseyi) sınır işçileri için Güvenlik Uygulaması ile yardımcı olduk.

İlginizi çekebilir: Hyperledger Nedir?

Hayatım boyunca bir oyuncu oldum, Nokia oyunu, Bomberman ve Pikachu gibi basitten daha karmaşık oyunlara kadar birçok oyun oynadım ve eğlenceli, oynaması kolay bir oyun yaratmayı seviyorum. Şimdi ise bir oyun olan Snake City’yi kurmaya karar verdik. Oyunculara en iyi deneyimi getirecek tanıdık yılan oyunu.

Dave Donnenfeld | Avalaunch

Teknolojide 8 yıl kripto para sektöründe 5+ yıl. Bugün burada henüz tam olarak farkında olmayan herkes için, Snake City’nin ne olduğu hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Daniel | Snake City

Snake City, Avalanche üzerine inşa edilmiş bir NFT oyunudur ve 2000’li yıllara dayanan çok ünlü Slither.io ve Snake Nokia oyunundan esinlenmiştir.

Basitlik, bağımlılık, eğlence ve kişiselleştirme konseptiyle Snake City, kullanıcıya 6 oyun modu sunuyor: Serbest Bölge, Keşif Modu, Eğitim Modu, Arena Savaşı, Turnuva ve Sponsorlu Etkinlik.

Oyun oynamak çok basittir, geniş bir alanda bir yılanı kontrol etmek ve yemek yemek, bombadan kaçınmak, oyundaki en büyük ve en uzun büyümek ve kütle kazanmak için diğer oyuncuları yenmek ve tüketmek.

Dave Donnenfeld | Avalaunch

Basit iyidir, oynanabilirlik harikadır. Snake City’yi benzersiz kılan ve dolayısıyla mevcut oyun ortamı ile rekabet edebilecek ana özellikler nelerdir?

Daniel | Snake City

Evet, birçok oyun projesinin basitliği hedeflemek yerine çok fazla şey yapma ve aynı anda birçok şeyi başarmaya çalışma tuzağına düştüğünü gördüm. Bu nedenle fikrimiz, hobi oyuncularını hedefleyen hardcore bir oyunun aksine, kitlesel bir pazar kitlesini hedefleyen sıradan ve beceriye dayalı bir oyun yaratmaktır. Eğlence kavramına odaklanıyoruz, anlaşılması kolay basit oyun, basit kullanıcı ara yüzü, kısa oturumlar, daha az öğrenilmiş beceri. Böylece iş molalarında bir oyun oynanabilir. Aynı zamanda toplu taşıma araçlarında veya herhangi bir yerde kuyrukta beklerken.

GameFi dünyası arasında ve yol haritamızda, sadece oyun değil, aynı zamanda diğer blockchain projelerini tanıtmak için bir platform olarak bir vizyona sahip Snake City’yi yaratıyoruz. Yakında diğer NFT projeleriyle iş birliği yapacağız. Böylece oyuncular oyuna girdiklerinde, Snake City oyununu oynayarak ortakların projelerinden veya tokenlardan başka bir NFT türü kazanabilirler. Bu özellik ile bir ortağın haritayı kiralamasına/teklif vermesine ve ortağın karakter, yiyecek, cilt, özellikleri logo, marka varlığı olarak tasarlamasına izin vereceğiz. Kullanıcı o haritaya katılacak ve tokenlar ve NFT’ler kazanmak için yılanı kontrol edecek.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Dave Donnenfeld | Avalaunch

Kapsamlı cevap için teşekkür ederiz. Sormak zorunda olduğum hikaye dizisi göz önüne alındığında, Snake City için oyun hikayesi nasıl gelişti? İlham nereden geldi?

Daniel | Snake City

Biliyorsunuz, ünlü yılan oyunu slither.io’dan ilham aldık, bu yüzden insanlara basit, eğlenceli ve eğlenceli bir oyun sunmak için yılan tabanlı bir gamefi oluşturmak istiyoruz. Ek olarak, bilim kurgu ve metaverse kavramlarının büyük hayranlarıyız. Oyun hikayemizi, yılanın dünyayı yönettiği, insanların azınlık haline geldiği ve yılanlara karşı savaşmak için teknolojiyi kullanması gereken gelecekteki bir dünyaya benzeyecek şekilde geliştiriyoruz. İnsanlık, dünyayı inşa etmek için ayakta durmalı ve birlikte çalışmalıdır.

İlginizi çekebilir: Metaverse Nedir?

Oyun hikayesi, insanlar tarafından teknolojiyi kullanarak inşa edilen yılan robot kahramanları etrafında dönüyor. Ayrıca, bu hikaye daha fazla oyun moduna geçmemize ve oyunlarımızı daha ilginç hale getiren VR/AR teknolojilerini entegre etmemize yardımcı oluyor. Gelecekte kademeli olarak ortaya çıkacak ilginç güncellemeleri görmek için bize katılın.

Dave Donnenfeld | Avalaunch

Mükemmel, açıklama için teşekkürler. Ürünü en başından pazarlamaya yönelik planlarınız nelerdir ve daha geniş bir kitleye hitap etmek için ne yapacaksınız?

Daniel | Snake City

Soru için teşekkürler. Freezone modumuz olduğu için Snake City’nin kripto para dünyasından olmayan oyuncuları kolayca çekeceğine inanıyorum. Bu, oyuncuların yatırım yapmasını gerektirmeyen, oynaması ücretsiz bir moddur. Oyun ünlü yılan oyununa yakın bir konsepte sahip olduğundan, oyuncular nasıl oynanacağını öğrenmekte zorlanmayacaklar, sadece oyuna katılmaları ve deneyimlemeleri gerekiyor.

Dahası, yakında kendi oyun NFT’lerimizde etkileyicilerin kopyalarını oluşturacağız, Her bir etkileyiciyle ilgili karakter, görünüm oluştur ve onları tanıtmalarını ve oyunu oynamaya büyük ölçüde teşvik etmelerini sağlayacağız. Bunun iyi bir şekilde yapılabileceğini umuyoruz, bu nedenle etkileyiciler onları takipçilerine yeniden gönderir ve hatta Twitter’da profil resmi olarak kullanır. Kendi Snake profil resminiz Dave’e sahip olmak ister misiniz? 

Dave Donnenfeld | Avalaunch

Aklım dirense de bedenim hazır…

Peki! Varım.

Yukarıdaki noktaya benzer şekilde, oyunu nasıl ölçeklendirmeyi hedefliyorsunuz? Kullanıcı sayısını artırmak üzere geleneksel oyundaki potansiyel oyuncular için hangi stratejiler kullanılacak?

Daniel | Snake City

Evet, kripto para kullanmayan kullanıcıyı dönüştürmek üzerinde çalıştığımız stratejilerden biri, Snake.io, Slither.io, Wormate.io, Littlebigsnake.io oyununu Youtube ve Facebook’ta oynayan ve canlı yayın izleyen birçok oyuncu gördük. Bunların bir listesi var ve onları kampanyalarımız aracılığıyla (haftalık ve aylık) Snake City oynamaya davet edeceğiz. Böylece oyunu yatırım yapmadan oynayabilecekleri için kripto paralar ile ilgilenmeyen diğer oyunculara kolayca yaklaşabiliriz.

Dave Donnenfeld | Avalaunch

Token piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra yol haritasında mevcut ağı genişletmek için bir plan var. Aradığınız ortaklık türleri hakkında bize bilgi verebilir misiniz? Bu iş birliklerinde en çok hangi değerleri arıyorsunuz?

Daniel | Snake City

Önceliğimiz, üyelerin oyunla en iyi deneyimi yaşamasını sağlamaktır. Topluluğu genişletmek için gelecekte loncalar ve tabii ki yayıncılar ve youtuberlar da dahil olmak üzere KOL’lerle iş birliği yapmayı planladık, bu tür bir ortaklık yoluyla oyunumuzu bilen daha fazla insan olacak.

Ayrıca farklı bir işe alım ortaklığı yöntemimiz var. Sponsorlu etkinlik oyun modu ile ilgili olarak, hem Snake City’nin itibarını hem de diğer projeleri kullanabiliriz. Çok yakında, ortaklarımızın haritamızı kiralamasına izin vereceğiz veya oyundaki logolarını, karakterlerini tasarlayabiliriz. 

Oyuncular diğer projelerin NFT’sini veya tokenını veya hatta sabit tokenı kazanabilirler. Bu, Snake City’nin öne çıkan bir özelliği çünkü diğer projeleri teşvik etmekten dış nakit akışımız olacak ve bu, Snake City’nin sürdürülebilir büyümesine yardımcı olacaktır.

Son olarak, Avalanche ile devam etmemizin nedeni Alt Ağ avantajı olduğundan, kullanıcıların işlem ücretinden tasarruf etmelerine, trafiği optimize etmelerine ve performansı artırmalarına yardımcı olmak için önümüzdeki çeyrekte bunu bizim için en yüksek öncelik olarak belirleyeceğiz.

Dave Donnenfeld | Avalaunch

Bu stratejik olarak ilginç ve akıllıca. Çok yönlü bir yaklaşım ve elbette alt ağ varlığı önümüzdeki aylarda bir şey olacak.

“Sonunda” kelimesiyle, bitirdiğinizi varsayıyorum bu yüzden devam edeceğim. Snake City’yi ayakta tutan ekonominin arkasında yerel para birimi var: $SNCT tokenı. Ayrıca, $TOC adında başka bir token daha var. İki token arasındaki fark nedir, faydaları nasıl karşılaştırılır?

Daniel | Snake City

Çift tokenlı model çalıştırıyoruz. $SNCT ana tokenımız ve $TOC oyun içi tokenımız. Farklı oyun modları ve diğer aktiviteler ile farklı ödüller de kazanabilirsiniz. $SNCT ve $TOC ayrıca ayrı yardımcı programlara sahiptir.

$SNCT ile Yumurta ve NFT Snake satın alabilirsiniz, stake ederken token sahiplerine ödül olarak verilebilir ve ayrıca Snake City ekosistemini yönetmeye yardımcı olur. Öte yandan, $TOC bazı oyun modlarında daha fazla Turn satın almanıza yardımcı olur ve Turnuvada oynamak için bilet satın alın. $TOC, üreme özellikleri için de kullanılır. Bu yüzden hem yerel token hem de oyun tokenı için birçok yardımcı program koyduk.

Projede öne çıkan iki nokta var: bir anti-hack sistemi ve GameFi dünyasının en büyük endişesi olan anti-enflasyon mekanizması geliştiriyoruz. Anti-hack sistemleri açısından oyun içerisinde hack/hileleri en aza indirmeyi araştırdık ve öğrendik. Artı Blockchain teknolojisi, güvenlik seviyesi geleneksel oyunlardan bir seviye daha yüksektir. Enflasyonla mücadele mekanizması hakkında, NFT Ekonomisi kontrolü de dahil Token Ekonomisi, Token Faydası, Yakma Mekanizması ve Çeşitli Gelir Akışını içeren projenin denge ekonomisi için her zaman hazırlandık.

Dave Donnenfeld | Avalaunch

Standart iki token, deneyimlerime göre genellikle çok iyi sonuç vermez. Bu, özellikle oyun para birimi için bir denge ve düşünce duygusuna sahiptir. 

Belirteci başlatmak istediğiniz merkezi borsa türleri hakkında bize bir gösterge verebilir misiniz?

Daniel | Snake City

Oyuncunun hem SNCT hem de TOC’yi kullanması daha uygun olduğundan, önce tokenımızı Trader Joe’da listeleyeceğiz. Ek olarak, bazı merkezi borsalar için onay aldık ve yakında duyuracağız. GameFi’de likidite oyuncu için çok önemlidir. DEX’ler harika, ancak likidite, özellikle o kadar büyük değil. Bu nedenle, bunu topluma sunmak istiyoruz.

Dave Donnenfeld | Avalaunch

Bunu takdir ediyorum. Önemli olan bir proje için uzun vadeli beklentiler olsa da, koşullar öyle ki, yakın vadeli katalizörler ve varlık sizden istenecek.

Bize ekibinizin Snake City’nin deneyimini metaverse manzarasının bir parçası olarak getirmek için üstlendiği plana ilişkin bir genel bakış verebilir misiniz? Bu neye yol açacak?

Daniel | Snake City

Kesinlikle, yeni teknolojileri seven mühendisler olduğumuz için bunun için bir planımız var. Uzun vadeli geliştirmemizde, kullanıcının oyun ortamını en gerçekçi şekilde deneyimleyebileceği bir metaverse platformu oluşturuyoruz. Hikayemizde bahsedildiği gibi, kullanıcılar dünyayı istila eden gerçek yılanlarla savaşmak için bir yılan kahramanı kontrol etmelidir.

Oyundaki kullanıcı deneyimini artırmak için VR, AR teknolojisi geliştireceğiz. Adımızdaki Şehir kelimesi bu metaverse konseptini temsil ediyor, Şehir haritasını tasarlayacağız (New York, Hanoi veya Jarkata olabilir) ve yılanın NFT yiyip savaşa katılması için haritanın etrafında dolaşmasına izin vereceğiz.

Dave Donnenfeld | Avalaunch

Burada biraz kişiselleşelim Daniel, Snake City’nin en çok hangi yönleri sizi heyecanlandırıyor ve neden?

Daniel | Snake City

Snake City için yaptığımız oyun bence çok basit ve oynaması kolay ama yine de bağımlılık yapıyor, ustalaşması zor ve yeterince eğlenceli. Buna ek olarak, oyuncunun sadece Snake City tokenını değil, aynı zamanda oyuncunun daha fazla seçeneğe ve kazanç elde etmesine yardımcı olan diğer birçok proje tokenı toplamasına yardımcı olacak oyun modumuz var, bu da oyunu daha ilginç hale getiriyor.

Dave Donnenfeld | Avalaunch

Çok havalı. Twitter’daki iyi insanlardan gelen sorulara geçmeden önceki son sorumuz, kemerlerinizi bağlayın. Toplulukla paylaşmak istediğiniz kalıcı düşünceleriniz var mı?

Daniel | Snake City

Elbette, bir sonraki dönüm noktamız hakkında biraz bilgi eklemek istiyorum. IDO’dan hemen sonra NFT satışlarını ve oyun çıkışını yapacağız. 27 Mayıs’ta sadece 630 NFT satışta olacak ve oyuncuların onu satın almak için tokenımız SNCT’yi kullanmaları gerekiyor. 

Şu anda oyun yarışmasını açıyoruz, lütfen telegramımızı ziyaret edin ve oyunun tadını çıkarın.

Dave Donnenfeld | Avalaunch

Teşekkürler. Bu harika yolculukta harika bir ayağınızı tamamladınız.

Twitter Soruları

AkihisaMori45: Kripto para sahnesinin şu anki durumunu nasıl görüyorsunuz? Aşırı abartılmış ve aşırı değerli mi, hemen hemen doğru mu yoksa düşük değerli mi?

Daniel | Snake City

Bu çok ilginç bir soru. Benim bakış açıma göre, kripto paralar her zaman bir döngüdür, ancak uzun bir süre alırsak, oyun ve kripto paralar hala çok erken aşamadadır. Oyunlar tıknaz ve deneyimler karışık. Çok fazla sürtüşme var çünkü daha önce hiç kripto para satın almamış oyuncuları oyuna dahil etmek kolay değil. Ancak, araçlar daha akıcı hale geldikçe ve kullanımı ve anlaşılması daha kolay hale geldikçe, önümüzdeki yıllarda bu durum değişecektir. Bu, talebi artıracak, kazanan projeleri kaybedenlerden ayıracak ve yatırımcılara yatırımlarından geri dönüş sağlayacaktır.

nicole_binuya: Güvenlik açıklarını kontrol etmek için herhangi bir hata ödülünüz var mı?’

Daniel | Snake City

Kesinlikle, güvenliği her zaman en yüksek öncelik olarak görüyoruz, bu yüzden onu geliştirmemize yardımcı olan herkes için büyük ödüllerimiz var.

AdcDavidtai1999: Projenizin adı nereden geliyor? Herhangi bir ekip üyesi evcil bir yılanı seven veya sahip olan var mı?

Daniel | Snake City

İsmimizin nereden geldiği konusunda aynı soruyu soran birçok ortak var. Snake City = Snake + City diyebilirim. Snake, oyuncunun haritada dolaşan ve yiyecekler, tokenlar ve NFT’ler yiyen bir karakteri kontrol ettiği oyunun konseptidir. Şehir bizim oyunumuzu temsil ediyor, Paris’ten Jakarta veya Hanoi’ye kadar yerel topluluğumuz için tasarlanmış birçok şehir haritamız var.

quyencao3200: Oynadığınız oyun, özellikle kripto para alanında nispeten yeni olanlar veya yeni başlayanlar için her türden oyuncu tarafından kolayca anlaşılabiliyor mu?

Daniel | Snake City

Tabii ki, temel değerlerimizden biri basitliktir, oyun mekaniği tasarlıyoruz, UI UX ve oyun kurallarının anlaşılması çok kolay. Zaten 2 tur testnet çalıştırıyoruz, son turda 4 günde yaklaşık 8500 oyuncumuz var. Oyuna çabucak alışıyorlar ve nasıl oynanacağına dair çok fazla soru görmüyoruz.

AdcDavidtai1999: Ekibiniz ne kadar büyük ve diğer ekip üyeleriniz ve kurucularınızla nasıl tanışabiliriz? Topluluk onlarla sizin gibi etkileşim kurabilir mi?

Daniel | Snake City

6 kurucu ve 5 geliştirici, 2 sanatçı, 2 QA ve 2 pazarlamadan oluşan 17 kişilik bir ekibimiz var. Linkedin’imizi teknik incelememizde, ekibimiz bölümünde inceleyebilirsiniz.

Telegram Soruları

Melodee_Muir_1993: Bu günlerde, Çok Zincirli bir platform olmak, rekabetçi bir proje olarak kabul edilmek için bir zorunluluktur, bu yüzden kaç zinciri destekleyebileceğinizi açıklayabilir misiniz?

Daniel | Snake City

Harika bir soru, çok zincirli bir geleceğe inanıyoruz, bu yüzden Snake City’ye daha fazla zincir entegre etmek için çok çalışıyoruz. Next Quater, sistemimizde uygulayacağımız için Snake City için büyük olacak.

Anastaciamessina: Token Burn veya BuyBack programı Token değerini artırmada önemli bir rol oynar, yatırımcıları çekmek için bir token yakma veya geri satın alma program planınız var mı?

Daniel | Snake City

Sorularınız için teşekkür ederim, Snake City’de, tüm gelir akışımızın %70’ini token yakmak ve likit eklemek için kullandığımız sürdürülebilir bir oyun ekonomisi uyguladığımızı söyleyebilirim. Daha fazla ayrıntı için lütfen web sitemizi ziyaret edin.

snake city 1003x600 - Avalaunch'ın Yeni IDO'su Snake City Projesine Ait Tüm Detayların Yer Aldığı AMA Etkinliği Tamamlandı!

Gertrud_houle: Şu anda Snake City NFT’lerini nereden satın alabilirim? Bir Snake City NFt satın almanın maliyeti nedir? Snake City oyunu ne zaman çıkacak?

Daniel | Snake City

NFT satışları 27 Mayıs’ta TGE ile aynı zamanda olacak. Platformumuzdan satın alabilirsiniz ve SNCT tokenımızı kullanmanız gerekir. Oyun aynı zamanda çıkacak.

annamariegass: Yol haritasına göre, bir sonraki en önemli önceliğiniz nedir?

Daniel | Snake City

Alt ağ ve çoklu zincir

lawanda_harding_84: Bir gün Snake City projenizin yerini alabilecek daha yenilikçi teknolojiye sahip başka bir proje olacağından korkuyor musunuz?

Daniel | Snake City

Onları memnuniyetle karşılıyoruz, vizyonumuz olarak, Snake city sadece GameFi platformu değil, kullanıcının platformumuzda tokenlarını, NFT’sini kazanmasını sağlamak için diğer kripto para ve GameFi projeleriyle ortak olacağız. Kendimizi sadece ekosistemimizle sınırlamak istemiyoruz.

Dave Donnenfeld | Avalaunch

Daniel, teşekkürler. Bir an olsun şüpheye düşmedim.

Bugün burada olduğunuz ve Snake City ile baş döndürücü bir hızla ilerlediğiniz için size teşekkür etmek istiyorum. Hepiniz yarattığınız ilgiyi ve beklediğim başarıyı hak ediyorsunuz.

Daniel | Snake City

Teşekkürler Dave, çok fazla soru var, bu yüzden bugün burada hepsini cevaplayamam, bu yüzden lütfen telegramımıza veya discordumuza katılın ve sorularınızı bırakın, cevaplayacağız.

Dave Donnenfeld | Avalaunch

AMA etkinliğini orijinal dilinde okumak için buraya göz atabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar