Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67026
-0.15%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3457.42
-1.44%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.63
6.57%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $592.5
-0.55%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Axie Infinity Kurucu Ortağı, 1kx Network’e Katıldı!

Axie Infinity kurucu ortağı Jeffrey Zirlin, girişim ortağı olarak 1kx’e katıldı

Clock
Paylaş
Axie Infinity Kurucu Ortağı, 1kx Network’e Katıldı!

1kx, bugün Twitter üzerinden bir duyuru gerçekleştirdi.

Popüler NFT tabanlı oyun projesi olan ve son zamanlarda devasa yükselişler yapan Axie Infinity’nin kurucu ortağı Jeffrey Zirlin, 1kx’e girişim ortağı olarak dahil oldu.

1kx yaptığı duyuruya göre Jeffrey, 1kx’in yeni ortaya çıkan oyna-kazan medyası için yatırım stratejisine rehberlik edecek. Axie Infinity de bir oyna-kazan oyunu olduğunu belirtmemiz gerekir. Projenin iyi yerlere gelmesiyle beraber Jeffrey’in bu konulardaki bilgisi dikkat çekmiş olabilir.

1kx 2017 yılında kurulan, hesaplama, depolama, ve enerji sektörlerine yatırım yapmaya odaklanan, projelere genelde ICO’dan önce yatırım yapan bir yatırımcı topluluğu olarak tanımlanabilir.

1kx, Twitter’da dikkat çeken sözleri şunlardı:

Jeffrey’i kripto para dünyasının en iyi topluluk kurucularından biri olduğunu düşünüyoruz. Takımımızda olması gereken birisiydi. Şimdi onunla çalıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.

Jeffrey’in firması olan Sky Mavis, zirvede 900.000’den fazla kullanıcıya ve aylık yaklaşık 8.4 milyon dolarlık bir hacme sahip olan Axie Infinity oyununun çılgın başarısından sonra 3 milyar dolarlık bir değer elde etti.

gaming nft trade volume 1143x600 - Axie Infinity Kurucu Ortağı, 1kx Network'e Katıldı!
Oyun NFT’lerin İşlem Hacmi

The Block’tan alınan verilere göre Axie Infinity, haftalık oyun NFT işlem hacminin çoğuna hakim olarak görünüyor. Oyun, Ekim ayının son haftasında 184 milyon dolarlık hacme ulaşmış.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar