Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $70286.48
-0.92%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3796.55
3.57%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.13
2.93%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $619
3.55%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Bakkt, Platformunda Ethereum İşlemlerini Başlatıyor!

Şirket, Bitcoin ile sınırlı olan platformuna Ethereum’u da dahil edeceğini duyurdu. 

Clock
Paylaş
Bakkt, Platformunda Ethereum İşlemlerini Başlatıyor!

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük kripto para şirketlerinden biri olan Bakkt, 5 kasım tarihinde yaptığı açıklama ile, daha önce Bitcoin ile sınırlı olan platformuna Ethereum‘u (ETH) da dahil edeceğini duyurdu

728×90 muhabbit - Bakkt, Platformunda Ethereum İşlemlerini Başlatıyor!300x250 muhabbit - Bakkt, Platformunda Ethereum İşlemlerini Başlatıyor!

Konu ile ilgili olarak bir firma temsilcisi tarafından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Gerekli tüm onayları aldık ve Bakkt platformunda Ethereum hizmeti sunmaya başlamak için gerekli teknolojiyi zaten oluşturduk. Bu yetenekler önümüzdeki birkaç hafta içinde platformda yayınlanacak.”

Bilindiği üzere Bakkt’ın platformu, kullanıcıların kripto para birimlerini alıp satmasına ve diğer platform kullanıcılarına göndermesine izin verirken, üçüncü taraf cüzdanlarına çekmelerine olanak tanımıyor. Bitcoin ve yakında Ethereum’un da perakende tekliflerine açık hale gelmesi ile Bakkt, kurumsal yatırımcılara sunulan türev alım satım ve saklama hizmetlerine sahiptir.

Dijital varlık platformu Bakkt, kısa süre önce, New York Borsası’ında (NYSE) işlemlere başlayacağını dduyurmuş ve gerekli onayların alınmasının ardındddaan şirket, 18 Ekim 2021 tarihinde bir SPAC aracılığıyla NYSE’de halka açılmıştı. 

Toplamda 2.1 Milyar $’lık değerleme ile birlikte borsada işlemlere başlayan Bakkt, kullanıcılarına dijital varlıklar için çözümler sunuyor. Uygulaması üzerinden dijital varlıkların yönetimi için araçlar sunan şirket, aynı zamanda ödeme hizmeti de sunuyor.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar