Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64134.03
2.25%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3077.35
3.59%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.56
13.57%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $552.4
4.32%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Bakkt, SPAC Aracılığıyla Halka Arz Olacak!

Bakkt, borsalarda listelenmek için adımını attı!

Clock
Paylaş
Bakkt, SPAC Aracılığıyla Halka Arz Olacak!

New York Borsası ve kurumsal Bakkt borsasının sahibi Intercontinental Exchange, kripto kolunun borsalarda listeleneceği bir anlaşmayı duyurdu.

Wall Street Journal tarafından bildirildiği üzere şirket, VIH borsası altında işlem gören VPC Impact Acquisition Holdings ile birleşmeye hazırlanıyor. VPC şirketinin tek amacı, başka bir şirket ile satın alım, birleşim ya da halka arz gibi süreçlerden geçmeden borsalarda listelenmeye izin veren paravan bir şirket olarak yer alıyor.

728×90 muhabbit - Bakkt, SPAC Aracılığıyla Halka Arz Olacak!300x250 muhabbit - Bakkt, SPAC Aracılığıyla Halka Arz Olacak!

Birleşme tamamlandıktan sonra Bakkt’ın 2.1 milyar $ değerinde olması beklenmekte. Borsa ayrıca, perakende bir cüzdan ve ödül uygulaması olan Bakkt App’in geliştirilmesini desteklemek amacı ile ek olarak 532 milyon $ toplayacak.

Elde ettiğimiz bilgilere göre, satın alım söylentileri Ocak ayının başında oraya çıktı. Bildiğiniz gibi Bakkt, bu yıl hacimsel olarak bir artış gördü ve birkaç kez rekor üstüne rekor kırdı. Bununla birlikte, rakibi olan CME’ye göre çok daha düşük bir kripto para sermayesine sahip.

Ayrıca Bakkt, duyurusuna ek olarak eski bir Citi yöneticisi olan Gavin Michael’i yeni CEO’su olarak atadığını duyurdu. Michael, birleşecek olan şirketin yönetim kurulluna katılacak ve Bakkt’ın eski CEO’su David Clifton’un yerini alacak.

Son olarak Bakkt, bu yılın Mart ayında lansmanını yapacağı Bakkt Cash’in duyurusunu yaptı. Elde edilen bilgilere göre bu uygulamanın erken erişimine 400.000’den fazla kullanıcı kayıt yaptırmış.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar