Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64824.95
1.35%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3102.97
1.29%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.74
4.94%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $567.2
1.81%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Analiste Göre Bart Formasyonu Tekrarlanacak!

Clock
Paylaş
Analiste Göre Bart Formasyonu Tekrarlanacak!

Three Arrows Capital’ın CEO’su Su Zhu, Bitcoin fiyat formasyonunda görülen “Bart Simpson” formasyonu için, “Bir yere gideceği yok, tekrarlanacak!” dedi.

Kripto para dünyasının ünlü analisti Luke Martin’in Coinist Podcast’ine konuk olan Three Arrows Capital’ın CEO’su Su Zhu, Bloomberg’ün de parmak bastığı Bitcoin fiyatındaki Bart formasyonuna değindi.. Adını The Simpsons’ın efsane karakteri Bart Simpson’dan alan formasyonun yorumlandığı yayının bir kısmı Luke Martin’in sosyal medya platformundan paylaşıldı.

728×90 muhabbit - Analiste Göre Bart Formasyonu Tekrarlanacak!300x250 muhabbit - Analiste Göre Bart Formasyonu Tekrarlanacak!

Su Zhu konuşmasında Bitcoin üzerinde bir fiyat manipülasyonu olduğunu düşünmediğini ve sadece cüzî bir miktardaki Bitcoin’in hareketlenme yaptığını ifade etti. Bunun yanında holdr’ların bir sorun yaşamayacağını ancak short’ların bir miktar sıkıntı yaşayabileceğine de değindi.

bart formasyonu bitcoin fiyatı - Analiste Göre Bart Formasyonu Tekrarlanacak!

Ancak konuşmasının can alıcı yanı Bart formasyonu hakkındaydı. Formasyonun bir yere gitmeyeceğini, bir süre daha görülebileceğini yani tekrarlanacağını söyledi. Tekrarlanmasının çok normal olduğunu düşünen Su Zhu, bunu türev borsaların hacmine ve ilgisine bağladı.

 

 

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar