Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69895.04
-1.56%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3761.41
3.31%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.94
0.42%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $619.4
3.84%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

BCB Group, Bitcoin Yatırım Hizmeti Sunmaya Başladı!

Kurumsal yatırımcılar artık daha kolay bir şekilde BTC satın alabilecek!

Clock
Paylaş
BCB Group, Bitcoin Yatırım Hizmeti Sunmaya Başladı!

Global bir dijital finansal hizmetler firması olan BCB Group, özel bir hizmet başlatarak şirketlerin Bitcoin gibi kripto para birimlerine yatırım yapmasına yardımcı olmayı planlıyor.

19 Şubat’ta yapılan bir duyuruya göre, BCB Group, Bitcoin’e dahil olmak isteyen kurumsal departmanlar için tasarlanmış yeni bir hizmet olan BCB Treasury’yi başlattı.

728×90 muhabbit - BCB Group, Bitcoin Yatırım Hizmeti Sunmaya Başladı!300x250 muhabbit - BCB Group, Bitcoin Yatırım Hizmeti Sunmaya Başladı!

Yeni hizmet, sermayelerini Bitcoin’e ve diğer dijital varlıklara yatırmak isteyen şirketler için hazine yönetimine erişim sağlayan özel bir çözüm sunmayı planlıyor. BCB Treasury ile yöneticiler, Bitcoin odaklı bir hazine stratejisine girebilir, tutabilir ve yönetebilir hale gelecek.

BCB Group kurucusu ve CEO’su Oliver von Landsberg-Sadie, BCB Treasury’nin piyasaya sürülmesinin MicroStrategy ve Tesla gibi şirketlerin Bitcoin’e yatırım yapması ile başlayan talebe yanıt olarak geldiğini söyledi. Yöneticiye göre birçok şirket, kripto para yatırımı yapmak istiyor.

İtibari paralara olan güvenin sarsılması ile beraber, benzeri görülmemiş şekilde, dijital varlıklara artan bir talep görüyoruz.

Bildirilenlere göre BCB Group’un yan kuruluşu BCB Payments, Birleşik Krallıkta, Financial Conduct Authority’den yasal onayını almıştı.

Merkezi Londra’da bulunan BCB Group, Coinbase, Gemini, Galaxy Digital, Bitstamp ve Kraken gibi dünyanın en büyük kripto şirketlerinden bazılarına hizmet veren büyük bir Avrupalı kripto ödeme hizmeti sağlayıcısı haline geldi.

Bu arada Şubat ayı başlarında firma, eski Coinbase İngiltere CEO’su Zeeshan Feroz’u danışman olarak atamıştı.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar