Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56772.51
10.44%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3253.72
5.80%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.1
5.56%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.6
0.69%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Belediye Başkanı, Bitcoin 2022 Konferansında Yeni Miami Bull Heykelini Tanıttı!

Bitcoin 2022 Miami konferansına yaklaşık 30.000 kişi katılacak ve 6-9 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleşecek.

Clock
Paylaş
Belediye Başkanı, Bitcoin 2022 Konferansında Yeni Miami Bull Heykelini Tanıttı!

Miami’yi dünyanın kripto para başkenti haline getirmek isteyen Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, Bitcoin 2022 konferansının açılışını kutlamak için lazer gözlü bir boğa heykelinin açılışını yaptı.

Resmi web sitesine göre heykel, Wall Street’te bulunan “Charging Bull” isimli boğaya göre tasarlanmış. 3 ton ağırlığında olan boğa heykeli, robot veya mekanik diyebileceğimiz bir görünüme sahiptir.

Binance BannerBinance Banner

Suarez, Wall Street’in boğasına güzel bir gönderme yaparak, kripto paraların geleceğin parası olacağı konusunda bir mesaj vermek istemiş olabilir.

Binance’in kurucusu ve CEO’su CZ, Twitter üzerinden boğanın “oldukça havalı” olduğunu söyledi.

CZ TWITTER

Boğa, konferans sona erdikten sonra Miami-Dade College kampüsünde sergilenmeye devam edecek. Bitcoin 2022 Miami konferansına yaklaşık olarak 30.000 kişinin katılım sağlaması bekleniyor. Konferans 6 Nisan 2022 tarihinde kapılarını açan konferans 9 Nisan 2022 tarihine kadar sürecek.

Konferans, en büyüğü 15.000 kişi kapasiteli olmak üzere beş farklı alanda gerçekleşmekte. Etkinlik, Pomp ve Galaxy Digital CEO’su MIke Novogratz’ın ortak bir sohbet vermesiyle birlikte başladı ve Bitcoin topluluğunun efsane isimleri olan; Nick Szabo, Jameson Lopp, Dan Held ve diğerlerinin sohbete katılmasıyla devam etti.

Diğer konuşmacılar arasında PayPal’ın kurucusu Peter Thiel, NFL yıldızı Odell Beckham Jr. ve MicroStrategy CEO’su Michael Saylor da vardı.

Bitcoin hash rate

Nayib Bukele Bitcoin Konferansına Katılamadı!

El Salvador Başkanı Nayib Bukele’nin de konferansa katılması bekleniyordu. Hatta birçok kişi Nayib Bukele’nin yapacağı açıklamaları merak ediyordu. Bitcoin City ve Bitcoin tahvilleri hakkında şimdilik çok fazla belirsizlik var. Bukele, bunlarla alakalı bir açıklama yapabilirdi ancak ülkesinde yaşanan sorunlardan dolayı konferansa katılamadı.

Bukele imzalı bir ileti göndererek, öngörülemeyen nedenlerden dolayı Bitcoin 2022 konferansına katılamadığını açıkladı.

Geçen yıl Miami’de düzenlenen Bitcoin 2021 konferansında Bukele, Bitcoin’i (BTC) ülkesinde yasal para birimi haline getirmek için çalışmalar yaptığını açıklamıştı.

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar