Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66659.99
4.54%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3487.5
2.79%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.14
4.80%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591.9
3.90%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance, Avustralya’da Türev Ürün Hizmetlerini Sonlandırıyor!

Borsa, Avustralya’da kripto para türevlerini aralık ayına kadar sonlandıracak.

Clock
Paylaş
Binance, Avustralya’da Türev Ürün Hizmetlerini Sonlandırıyor!

Kripto para borsası Binance, bu yılın sonuna kadar Avustralyalı kripto para yatırımcılarına türev ürün tekliflerini sonlandıracağını açıkladı.

728×90 muhabbit - Binance, Avustralya'da Türev Ürün Hizmetlerini Sonlandırıyor!300x250 muhabbit - Binance, Avustralya'da Türev Ürün Hizmetlerini Sonlandırıyor!

Yapılan açıklamada, mevcut kullanıcıların seçenekler arasında, vadeli işlemler ve kaldıraçlı işlemlerdeki pozisyonlarını azaltmak ve kapatmak için 90 gün süresi bulunuyor. Binance tarafından 21 Eylül tarihinde yapılan duyuruda, 23 Aralık’tan sonra kullanıcıların pozisyonlarını manuel olarak azaltamayacakları ve kalan tüm açık pozisyonların kapatılacağı belirtiliyor.

Konu ile ilgili oalrak açıklama yapan Binance sözcüsü verdiği demeçte şunları söylüyor:

“Ürün tekliflerimizi ve faaliyetlerimizi, kullanıcı talebine, gelişen düzenleyici gereksinimlere ve gelecekteki fırsatlara karşı, değişiklikleri ve iyileştirmeleri belirlemek için sürekli proaktif olarak gözden geçiriyoruz.”

Sürdürülebilir Ekosistem Hedefleniyor

Borsa ayrıca, buradaki amaçlarının, blockchain teknolojisi ve dijital varlıklar etrafında sürdürülebilir bir ekosistem yaratmak olduğunu belirtiyor. Binance’ın bunun yanında, piyasa oyuncularının düzenleyicilerle daha fazla iş birliği yapmaları için fırsatlar sunduğundan, sektörün düzenleyici çerçevesindeki gelişmeleri memnuniyetle karşıladıklarını dile getiriyor. Borsa ayrıca her kullanıcıya fayda sağlamaya çalışan politika oluşturma konusunda yapıcı bir şekilde çalışmaya devam edeceklerini de belirtiyor.

Hatırlanacağı üzere Binance yakın zaman önce de, borsaya kayıt yaptıran yeni kullanıcıların kaldıraçlı ve opsiyon ürünleri kullanmasına kısıtlama getirmişti. Bunun yanında Binance yaklaşık iki ay önce, Avustralya Doları, Euro ve İngiliz Sterlini ile kaldıraçlı işlem açılmasına da engel getirmişti.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar