Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64610
-0.79%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3444.63
-1.01%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.52
-3.68%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $573.1
-1.09%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

SON DAKİKA

Binance Chain Akıllı Sözleşmeleri Aktive Etti! BNB İçin Staking

Binance BNB için staking özelliğini duyurdu.

Clock
Paylaş
Binance Chain Akıllı Sözleşmeleri Aktive Etti! BNB İçin Staking

Binance tarafından yapılan duyuruya göre, Binance Chain üzerinde birçok yeni özellik aktive edildi. Smart Contract özelliğinin aktive edilmesi ile birlikte, Binance Chain üzerinde akıllı sözleşmeler artık düzenlenebilecek.

728×90 muhabbit - Binance Chain Akıllı Sözleşmeleri Aktive Etti! BNB İçin Staking300x250 muhabbit - Binance Chain Akıllı Sözleşmeleri Aktive Etti! BNB İçin Staking

Screenshot 1 2 - Binance Chain Akıllı Sözleşmeleri Aktive Etti! BNB İçin Staking

Geliştirmelerin hepsi de Binance Chain’in 1’inci yılında gerçekleşmiş bulunuyor. 2019’un Nisan ayında aktive edilen ağ, 1 yıl sonra yeni geliştirmeler ile tekrar topluluğun karşısına çıkmış durumda.

Binance Coin (BNB) İçin Staking

Yeni özelliklerin arasında Binance Coin (BNB) için staking özelliği de bulunmakta. Bu sayede Binance Coin sahipleri, staking işlemlerine dahil olarak hem ağın aktif bir parçası olacak, hem de bu sayede pasif gelir elde edebilecek. Proof of Stake algoritması ile yönetişim sağlayan Binance ağı, bu sayede kullancılarının staking ödülleri kazanmasını sağlayacak.

Binance Chain’in daha düşük trasfer ücretleri ve daha hızlı blok oluşturma süresi sunduğu da yayımlanan “whitepaper”da belirtilen diğer özellikler arasında bulunuyor.

Açıklamalarda kendi ağını Ethereum (ETH) ağı ile karşılaştıran Binance Chain, diğer platformlardan daha düşük maliyet ve daha yüksek hız vaadi ile öne çıktığını iddia etmekte. Ek olarak Binance’in merkezsiz borsası BinanceDEX’in de Binance Chain ile çalıştığından yapılan duyuruda bahsedilmiş.

Ağ üzerinde yeni tokenlerin oluşturulması ve merkezsiz uygulamaların (DApps) oluşturulmasına da izin verildiği açıklamalarda belirtilmekte. Bu adım sonrasında Binance ağı üzerinde merkezsiz uygulamaları görmeye başlayacağız gibi görünüyor.

 

 

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar