BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

Binance Charity COVID-19’a Karşı Yeni Bir Girişim Başlattı

Düzenlenen kampanya ile birlikte yardımların avrupaya ulaşması hedefleniyor.

Yayın:

-

binance charity

Binance Charity, COVID-19 salgınının en büyük etkiyi yarattığı ülkeler için tıbbi malzeme satın alma amaçlı bir girişim başlattı. Girişim ile birlikte toplamda 5 milyon $ toplanması hedefleniyor.

Huobi BannerHuobi Banner

Twitter üzerinde #cryptoagainstcovid “hashtag”i ile başlatılan kampanyaya ilk bağışı Binance yapmış durumda. 1 milyon dolarlık bağış ile başlayan kampanyaya ilginin büyük olması bekleniyor.

Toplanan fonlar ile alınan malzemeler ilk olarak, İtalya, Almanya, İspanya, İran, Türkiye, Birleşik Krallık ve ABD’ye gönderilecek.

Yukarıdaki tweeti RT yapmanız halinde siz de kampanyaya 1 USD bağışta bulunmuş olacaksınız. Binance Charity, fonlarla yapılacak işlemlerin tamamının kamuya açık bir şekilde şeffaf olacağını belirtmekte.

Kripto topluluğu büyüyen bir güç. Bu gücü faydalı işler yapmak adına da kullanabiliriz. Sizleri COVID-19 salgınına karşı başlattığımız harekete davet ediyoruz.

CZ

Binance Çin’de De Yardımlarda Bulunmuştu

Çin’de salgının en güçlü olduğu döneme Çin’e de tıbbi ilaç yardımı gönderen Binance, 1.4 milyon USD’lik malzeme ulaştırdığını duyurmuştu. “Binance for Wuhan” ismini taşıyan proje ile bölgeye eldiven, maske, test kiti, koruyucu kıyafet ve dezenfektanlar ulaştırılmıştı.

Avrupada Coronavirus Tehdidi

Avrupada hızla yükselmeye devam eden coronavirus İtalya’dan sonra şimdi, İspanya’yı da ciddi derecede etkilemeye başlamış durumda. Ülkelerin üretim ve tedarik kısmında zorlandıkları dönemlerde bu ve benzeri projelerin önemi oldukça büyük. Umarız kampanyanın hedefi olan 5 milyon $ rakamı ve fazlası toplanabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNE ÇIKAN

Huobi’den Türk Lirası Spoiler’ı Geldi

Huobi ile Türk Lirası işlemler çok yakın.

Yayın:

-

huobi

Huobi Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş, az önce attığı tweet ile birlikte Türk Lirası Yatırma ve çekme işlemlerinin çok yakında aktive edileceğinin sinyallerini verdi. Gerçekleştirdikleri ilk Türk Lirası yatırma işleminin görüntülerini yayınlayan Göğüş, bir noktada bankalar ila anlaştıklarını göstermiş oldu.

Huobi’nin Türk Lirası ile işlemleri başlatacağı zaten uzun zamandır biliniyordu. Fakat bugün anlaşılıyor ki işlerin çoğu gitmiş, azı kalmış.

Bildiğiniz üzere Huobi’nin Türkiye’de resmi bir ofisi bulunmakta ve resmi mevzuat ve düzenlemeler ile tam uyum içerisinde çalışmakta. Hatta birkaç gün önce yapılan duyuru ile birlikte Huobi, Türkiye’deki düzenlemelere uyum gösterme kapsamında vadeli işlem platformunu, yanı Huobi DM’i Türkiye’deki kullanıcılarına kapatacağını duyurmuştu. Geçtiğimiz gün başlatılan ve Huobi’nin yeni ürünü olan Perpetual Swap işlemleri de Türkiye kullanıcılarına açılmamıştı.

Huobi Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş ile yaptığımız ropörtaja buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

BITCOIN

Bitcoin’e Olan İlgi Tekrar Artışta

Bitcoin tekrar yükselişe geçecek mi?

Yayın:

-

bitcoin ilgi yükselişte

Birçok yatırımcı ya da analist Bitcoin’in (BTC) olası yükselişi öncesinde bir akümülasyon dönemi olduğuna inanmakta. Bu noktada ise yatırımcılar yükseliş öncesinde birikip yaparak ellerindeki kripto para miktarını attırmaya çalışmakta. Yapılan yeni tespitler ise Bitcoin’e olan ilginin tekrar yükselişe geçtiğini doğrulamakta.

Bazı analistler 2017 yılından beri ilk defa kripto para topluluğu dışından ciddi bir ilginin başladığı ve organik bir yeni dalganın tekrardan görüldüğünü belirtmekte.

BlockTower Capital’ın CIO’su Ari Paul, kripto para topluluğu dışında Bitcoin’in tekrardan konuşulmaya başlandığını ve popülaritesinin arttığını belirtti. Ari Paul’a göre sektör dışı ilgi en son 2017 yılında bu seviyelere ulaşmıştı.

Twitter analistlerinden CryptoDog da Paul ile benzer görüşlere sahip durumda. Bitcoin’e karşı oluşan organik talebin tekrardan ciddi ivme kazandığını belirten CryptoDog, “Bitcoin Satın Al” aramalarının yeni bir dalga başlattığını belirtti.

Google’dan aldığımız veriler de ilginin tekrar arttığını doğrular nitelikte.

 

bitcoin ilgiİlgi henüz 2017’de ve 2019’da yaşanan yükseliş seviyelerinde olmasa da bir ivmelenme söz konusu. CryptoDog’a göre bu artışı göz ardı etmek büyük bir kayba sebep olabilir.

1 Milyon $’dan Daha Fazla Bitcoin Alımına Yardımcı Oldum Hem de Son İki Haftada

Bitcoin’in ana geliştiricisi konumunda olan Blockstream’in CEO’su Adam Back, Ari Paul’un tweetine mention atarak tezini Paul’un tezini destekledi. Ek olarak Back, attığı tweet ile birlikte son 2 hafta içerisinde 1 milyon $’dan fazla Bitcoin alımı için kripto para sektorüne yeni giriş yapacak kişilere yardımcı olduğunu açıkladı.

Alımları yapan kişilerin uzun dönem yatırımcı olduğunu ve yatırımlarını soğuk cüzdanlarda sakladıklarını da belirten Back, yatırım yapan kişilerin bu ekonomik ortamda genel düşüş ve Bitcoin’in korale bir şekilde hareket etmeyeceğini düşündüğünü belirtti. Kısacası Back’in yatırımcıları Bitcoin için düşüşlerin bitmek üzere yada bitmiş olduğunu düşünmekte.

Bu sebeple de yatırım yapmaya karar verdiler.

Bildiğiniz üzere geçtiğmiz günlerde de Australian Taxpayers Alliance’ın Politika Yöneticisi ilk Bitcoin’inin aldığını duyurmuştu.

Sizce Bitcoin’e olan ilgi ne durumda? Oluşan bu ekonomik durumda veya “coronavirus”ün etki alanının artması ve süresinin uzaması ile tekrardan kripto paralara ilgi artmış olabilir mi?

OKUMAYA DEVAM ET

Trend Haberler