Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66723.15
-5.87%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3211.23
-9.13%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.21
-18.16%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $577.3
-5.95%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance Charity COVID-19’a Karşı Yeni Bir Girişim Başlattı

Düzenlenen kampanya ile birlikte yardımların avrupaya ulaşması hedefleniyor.

Clock
Paylaş
Binance Charity COVID-19’a Karşı Yeni Bir Girişim Başlattı

Binance Charity, COVID-19 salgınının en büyük etkiyi yarattığı ülkeler için tıbbi malzeme satın alma amaçlı bir girişim başlattı. Girişim ile birlikte toplamda 5 milyon $ toplanması hedefleniyor.

Twitter üzerinde #cryptoagainstcovid “hashtag”i ile başlatılan kampanyaya ilk bağışı Binance yapmış durumda. 1 milyon dolarlık bağış ile başlayan kampanyaya ilginin büyük olması bekleniyor.

728×90 muhabbit - Binance Charity COVID-19'a Karşı Yeni Bir Girişim Başlattı300x250 muhabbit - Binance Charity COVID-19'a Karşı Yeni Bir Girişim Başlattı

Toplanan fonlar ile alınan malzemeler ilk olarak, İtalya, Almanya, İspanya, İran, Türkiye, Birleşik Krallık ve ABD’ye gönderilecek.

Yukarıdaki tweeti RT yapmanız halinde siz de kampanyaya 1 USD bağışta bulunmuş olacaksınız. Binance Charity, fonlarla yapılacak işlemlerin tamamının kamuya açık bir şekilde şeffaf olacağını belirtmekte.

Kripto topluluğu büyüyen bir güç. Bu gücü faydalı işler yapmak adına da kullanabiliriz. Sizleri COVID-19 salgınına karşı başlattığımız harekete davet ediyoruz.

CZ

Binance Çin’de De Yardımlarda Bulunmuştu

Çin’de salgının en güçlü olduğu döneme Çin’e de tıbbi ilaç yardımı gönderen Binance, 1.4 milyon USD’lik malzeme ulaştırdığını duyurmuştu. “Binance for Wuhan” ismini taşıyan proje ile bölgeye eldiven, maske, test kiti, koruyucu kıyafet ve dezenfektanlar ulaştırılmıştı.

Avrupada Coronavirus Tehdidi

Avrupada hızla yükselmeye devam eden coronavirus İtalya’dan sonra şimdi, İspanya’yı da ciddi derecede etkilemeye başlamış durumda. Ülkelerin üretim ve tedarik kısmında zorlandıkları dönemlerde bu ve benzeri projelerin önemi oldukça büyük. Umarız kampanyanın hedefi olan 5 milyon $ rakamı ve fazlası toplanabilir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar