Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61988.35
1.69%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3429.24
2.03%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $43.33
2.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $407.9
0.97%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Binance Coin BNB Fiyat Analizi 30.12.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz. Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Binance Coin BNB Fiyat Analizi 30.12.2021

Herkese iyi akşamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Binance Coin yani BNB’yi inceleyeceğim. En son geçtiğimiz ay inceleme fırsatı bulmuştuk. Son BNB fiyat analizimizde yükselen trend çizgisinin önemine vurgu yapmıştım. Grafiğimizi güncelleyeceğiz ve güncel grafikteki teknik göstergeleri ve olası hareketleri ele alacağız. Sizleri çok fazla bekletmeden fiyat analizi yazımıza geçelim.

Binance BannerBinance Banner

BNB Fiyat 30 Aralık 2021

Binance Coin BNB fiyat grafiği 30.12.2021. 1 Günlük grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance Coin şu an 523 dolar seviyesinde işlem görmekte. 2021 yılının son BNB fiyat analizinde yıllık fiyat artışını inceleyelim. 2020 yılının 30 Aralık tarihli fiyat verisine baktığımız zaman 37 dolar seviyesinde olduğunu görmekteyiz. Şu anki fiyatıyla karşılaştırdığımız zaman %1333 oranında bir artış sağladığını görmekteyiz.

BNB Grafik 30 Aralık 2021

Binance Coin BNB fiyat grafiği 30.12.2021. 4 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

4 saatlik zaman diliminde olan grafiğimiz TradinView aracılığıyla hazırlanmıştır. Grafiğimiz Binance borsasının sağladığı BNB/USDT paritesi kullanılarak hazırlanmıştır. Grafik üzerinde son BNB fiyat analizimizde kullandığımız yükselen trend çizgisi bulunmaktadır. Trend çizgisini incelemek için 29 Kasım tarihli BNB fiyat analizimizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

BNB Analiz 30 Aralık 2021

Binance Coin grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini mor alanlar ile belirttim. Destek ve direnç bölgelerimizin oldukça iyi çalıştığını görmekteyiz. Fiyatın yükselen trend çizgisinin altına inmesiyle 500 dolar seviyesindeki destek bölgemizden alıcı bulduğunu görmekteyiz. 500 dolar destek seviyemiz oldukça önem teşkil etmekte, psikolojik destek seviyesi olarak da bizlere yardımcı olan destek bölgemizi kaybetmemiz BNB yatırımcıları için olumsuz olur. Şu an için destek seviyemiz oldukça iyi çalışmakta ve fiyatın bu seviyeden tepki alması durumunda, 675 dolar seviyesinde bulunan direnç bölgesiyle trend çizgisinin kesişimi hedef olacaktır. Umarım takip ettiğimiz destek seviyemiz ihlal edilmez ve alt destek seviyelerini konuşmak durumunda kalmayız.

BNB Yorum 30 Aralık 2021

Binance Coin grafiğini yukarıda belirttiğim gibi takip etmeye devam edeceğim. Umarım trend çizgisine kadar bir yükseliş gerçekleşir ve portföyünde BNB bulunduranlar güzel kâr elde eder.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde BNB/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar