Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68587.99
0.98%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3867.01
0.25%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.38
1.47%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603.2
0.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Binance Coin’de Yükseliş Formasyonu! Analist BNB Grafiğini İnceledi

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz. Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Binance Coin’de Yükseliş Formasyonu! Analist BNB Grafiğini İnceledi

Herkese iyi akşamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Binance Coin yani BNB’yi inceleyeceğim. Geçtiğimiz günlerde hazırlamış olduğum Binance Coin grafiğimizi güncelleyeceğim. Ayrıca grafiğimizin güncel durumunu ele alacağız. Binance Coin grafiğinde yükseliş formasyonu bulunmakta, detayları fiyat analizi yazımın içinde ileteceğim.

728×90 muhabbit - Binance Coin'de Yükseliş Formasyonu! Analist BNB Grafiğini İnceledi300x250 muhabbit - Binance Coin'de Yükseliş Formasyonu! Analist BNB Grafiğini İnceledi

BNB Fiyat 26 Ocak 2022

İçinde bulunduğumuz ocak ayı içerisinde 336 dolar seviyesine kadar gerileyen Binance Coin, şu an 398,8 dolar seviyesinde işlem görmekte. Geçtiğimiz hafta 400 dolar seviyesini kaybetmesinin ardından hız kesmeden 336 dolar seviyesine inen BNB tekrar 400 dolar seviyesine yaklaşmakta. Analiz kısmında belirteceğim yükseliş formasyonunun çalışması durumunda 400 dolar psikolojik direnç bölgesi aşılacaktır.

BNB Grafik 26 Ocak 2022

ygvyRO8L - Binance Coin'de Yükseliş Formasyonu! Analist BNB Grafiğini İnceledi
Binance Coin BNB fiyat grafiği 26.01.2022. 4 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasının Sağladığı Binance Coin/TetherUS (BNB/USDT) paritesinin kullanarak hazırladığım grafik 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafik üzerinde son BNB fiyat analizimizden kalan beyaz ok işaretleri bulunmaktadır. Beyaz ok işaretleri tepe bölgelerini belirtmekte. Ayrıca ikili dip formasyonunu belirtmek için grafiğimizin alt kısmına iki adet düz çizgi bulunmaktadır.

BNB Analiz 26 Ocak 2022

Destek ve direnç bölgelerimizi her zaman olduğu gibi mor alanlar ile belirttim. Grafiğimizin güncel teknik analizine başlamadan önce 18 Ocak 2022 tarihli BNB fiyat analizimizin güncellemesini yapalım. Her tepe bölgesinin bir önceki tepe bölgesinin altında kalması fiyat açısından olumlu karşılanmaz şeklinde analizimi yapmıştık. Fiyat analizi yazımızdan sonra 460 dolar seviyesinden 336 dolar seviyesine kadar gerileyen BNB %25’den fazla değer kaybetmiş oldu.

Gelelim güncel Binance Coin analizimize! Grafiğimizin güncel durumuna baktığımız zaman yükseliş formasyonlarından biri olan ikili dip formasyonunu görmekteyiz. İki dip formasyonunu daha önceki fiyat analizlerimizde çokça anlattım. Yükseliş formasyonları içerinde çalışma oranı yüksek olan ikili dip formasyonunun hedef bölgesini belirlemekte oldukça kolaydır. Aşağıdaki grafik üzerinde görüldüğü gibi neckline seviyesinin kırılması ardından (h) kadar yükseliş beklenir.

lrwmMXDS - Binance Coin'de Yükseliş Formasyonu! Analist BNB Grafiğini İnceledi
Binance Coin BNB fiyat grafiği 26.01.2022. 4 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

BNB Yorum 26 Ocak 2022

BNB fiyat grafiğinde oluşan ikili dip formasyonu oldukça sade ve güzel görünmekte. Umarım yapı bozulmaz ve 445 dolar dolar seviyesine kadar bir yükseliş görebiliriz. Ayrıca 445 dolar seviyesine bakacak olursak direnç bölgesine denk gelmekte. Bu nedenle grafik üzerine alarm kurarak yapıyı takip etmek faydalı olacaktır.

Binance Coin grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri incelediğim fiyat analizimiz bu şekildeydi. Önümüzdeki günlerde grafiğimizi tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde BNB/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar