Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52138.72
1.02%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3005.34
2.92%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.13
-2.38%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $353.6
-0.14%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

Rekor Binance Coin Yakımı Sonrası Güncel BNB Fiyat Analizi

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Binance coin’i inceliyoruz. Binance coin grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Rekor Binance Coin Yakımı Sonrası Güncel BNB Fiyat Analizi

Herkese iyi akşamlar, bugünkü fiyat analizi yazımda Binance Coin yani BNB’yi inceleyeceğim. Binance Coin tarihinin en büyük yakma işlemini gerçekleştirmiş oldu. Yaklaşık olarak 1,68 milyon BNB yakımı gerçekleşti ve değeri 800 milyon dolar seviyelerine ulaşmış oldu. Konu ile ilgili detaylı haberimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Şimdi fiyat analizimize geçelim.

Binance BannerBinance Banner

BNB Fiyat 18 Ocak 2022

Binance Coin rekor düzeyde yakım sonrası etkilenmiş görünmüyor. Kısa vadede fiyat üzerinde etki göstermese de oldukça önemli bir gelişme olduğunu unutmamak lazım. BNB fiyat grafiğinin şu anki durumuna baktığımız zaman 458.3 dolar seviyesinde işlem görmekte.

BNB Grafik 18 Ocak 2022

Binance Coin BNB fiyat grafiği 18.01.2022. 4 Saatlik grafik veriler Binance borsasından alınmıştır.

Grafiğimizi 4 saatlik zaman diliminde inceleyeceğim. Binance borsasının sağladığı BNB/USDT paritesi kullanılarak hazırlanan grafiğimiz TradinView aracılığıyla hazırlanmıştır. Grafik üzerinde destek ve direnç bölgelerimizin yanı sıra tepe bölgelerini belirten ok işaretleri bulunmaktadır. Ayrıca grafiğimizin alt kısmında RSI (Relative Strength Index) Göreceli Güç Endeksi bulunmaktadır.

BNB Analiz 18 Ocak 2022

Destek ve direnç bölgelerimizi her zaman olduğu gibi mor alanlar ile takip ediyorum. BNB tüm zamanların en büyük yakımını gerçekleştirmesine rağmen fiyat düşmeye devam ediyor. Bugüne kadar 35 milyona yakın BNB yakımı gerçekleşti. Sonuç olarak, bu durum temel açıdan oldukça iyi karşılanmakta.

Fiyatta oluşan tepe bölgelerine baktığımız zaman her tepe bir önceki tepe bölgesinin altında kalmakta. Bu durum fiyat açısından iyi karşılanmamaktadır. Düşük tepe bölgeleri yardımıyla oluşan düşen trend çizgisi fiyatı baskı altına alacaktır. Bu durum düşen trend çizgisinin kırılmasıyla bozulur. Yani son tepe bölgesinin aşılması fiyat açısından oldukça önem teşkil etmekte.

BNB Yorum 18 Ocak 2022

Analiz kısmında belirttiğim gibi fiyatın son tepe bölgesini takip etmekte fayda var. Son tepe bölgemiz şu an için 506 dolar seviyesinde bulunmakta. Umarım kısa süre içerinde son tepe bölgesi aşılır ve BNB yatırımcıları sevindirmeye başlar.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde BNB/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar