Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66007.99
-1.42%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3475.16
-0.25%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.31
-2.70%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $601
-0.12%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance Güney Afrika’daki Birçok Hizmetini Durduruyor!

Borsa tarafından yapılan açıklamada ülke kullanıcıları için önümüzdeki dönemde bazı hizmetlerin verilmeyeceği açıklandı.

Clock
Paylaş
Binance Güney Afrika’daki Birçok Hizmetini Durduruyor!

Kripto para borsası Binance, Güney Afrika’da bazı hizmetlerine son veriyor. Borsa tarafından yapılan açıklamada ülke kullanıcıları için önümüzdeki dönemde bazı hizmetlerin verilmeyeceği açıklandı.

728×90 muhabbit - Binance Güney Afrika'daki Birçok Hizmetini Durduruyor!300x250 muhabbit - Binance Güney Afrika'daki Birçok Hizmetini Durduruyor!

Bugün yapılan duyuru ile ortaya çıkan gelişmeler ışığında ülkedeki kullanıcılar Binance üzerinde, vadeli işlem, opsiyonlar, marjin işlemler ve kaldıraçlı tokenler için hesap açamayacak.

Mevcut Pozisyonlar Kapatılacak

90 gün içerisinde açık pozisyonların kapatılması beklenirken, kullanıcılar tarafından kapatılmayan açık pozisyonlar ve işlemler 6 Ocak 2022 tarihinde otomatik olarak kapatılacak.

Geçtiğimiz ay Avusturalya’da türev işlemleri sınırlandıran Binance, birçok ülkede farklı işlemleri kısıtlıyor. Düzenleyici kuruluşların baskıları sebebiyle birçok ülkede farklı kararlar almaya başlayan Binance, her ülke için farklı pozisyon alıyor. Bu noktada ülkemizde de lokal borsasını aktive eden Binance, Binance TR ile spot işlem hizmetini Türkiye kullanıcılarına sunuyor.

Son dönemde düzenleyici kuruluşlar tarafından büyük baskı altına alınan kripto para borsası, düzenleyici kurumlarla tam iş birliği içerisinde olacağını açıklamıştı.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar