BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

Binance Güney Afrika’daki Birçok Hizmetini Durduruyor!

Borsa tarafından yapılan açıklamada ülke kullanıcıları için önümüzdeki dönemde bazı hizmetlerin verilmeyeceği açıklandı.

Yayın:

-

Binance

Kripto para borsası Binance, Güney Afrika’da bazı hizmetlerine son veriyor. Borsa tarafından yapılan açıklamada ülke kullanıcıları için önümüzdeki dönemde bazı hizmetlerin verilmeyeceği açıklandı.

bybit 300x250 - Binance Güney Afrika'daki Birçok Hizmetini Durduruyor!

Bugün yapılan duyuru ile ortaya çıkan gelişmeler ışığında ülkedeki kullanıcılar Binance üzerinde, vadeli işlem, opsiyonlar, marjin işlemler ve kaldıraçlı tokenler için hesap açamayacak.

Mevcut Pozisyonlar Kapatılacak

90 gün içerisinde açık pozisyonların kapatılması beklenirken, kullanıcılar tarafından kapatılmayan açık pozisyonlar ve işlemler 6 Ocak 2022 tarihinde otomatik olarak kapatılacak.

Geçtiğimiz ay Avusturalya’da türev işlemleri sınırlandıran Binance, birçok ülkede farklı işlemleri kısıtlıyor. Düzenleyici kuruluşların baskıları sebebiyle birçok ülkede farklı kararlar almaya başlayan Binance, her ülke için farklı pozisyon alıyor. Bu noktada ülkemizde de lokal borsasını aktive eden Binance, Binance TR ile spot işlem hizmetini Türkiye kullanıcılarına sunuyor.

Son dönemde düzenleyici kuruluşlar tarafından büyük baskı altına alınan kripto para borsası, düzenleyici kurumlarla tam iş birliği içerisinde olacağını açıklamıştı.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit 300x250 - MonoX Platform Hakkında Açıklamalar Yaptı!

Trend Haberler