Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61217.15
2.50%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3273.2
2.68%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.57
1.64%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $546.2
1.64%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance, Hollanda’dan Çekiliyor

Clock
Paylaş
Binance, Hollanda’dan Çekiliyor

Binance, uzun yıllardır düzenleyici sorunları yaşıyor. Ancak son haftalarda bu sorunların ciddiyeti ve düzeyi daha fazla artmış durumda.

Binance, CFTC ve ardından SEC tarafından dava edildikten sonra en son Fransa’da ön soruşturma altına alındı. Hollandalı kullanıcılara bu konuyla ilgili bilgilendirme maili gönderen borsa, bugün ise Avrupa pazarlarından biri olan Hollanda’dan çekildiğini duyurdu.

728×90 muhabbit - Binance, Hollanda'dan Çekiliyor300x250 muhabbit - Binance, Hollanda'dan Çekiliyor

Resmi açıklamada, bugün itibarıyla Hollanda’dan yeni müşteri kabul edilemeyeceği ve halihazırda olan kullanıcıların da 17 Temmuz’dan sonra sadece çekim yapmalarına izin verileceği belirtildi.

Binance, Hollanda’dan ayrılma gerekçesi olarak düzenleyici zorlukları işaret etti. Lisans alınması konusunda anlaşamadıklarını belirten borsa, Hollanda pazarını terk ettikleri için üzgün olduklarını ifade etti. Binance, İlgili kurumla çok uzun süren görüşmelerin, sunulan alternatiflerin ve uğraşların neticesiz kaldığını ancak yine de lisans almak için çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

“Fransa, İspanya, İtalya ve Polonya başta olmak üzere birçok AB ülkesinde lisansı olan Binance’in kara para aklamayla mücadelesindeki çabaları kanıtlanmıştır. Dünya çapındaki tüm regülatörlerle iletişimimiz ve iş birliğimiz devam edecektir. Ayrıca AB’nin yeni kripto düzenlemeleri için oluşturulan MiCA’ya uyma konusunda da hazırlıklarımız devam ediyor”

Binance

İlginizi çekebilir: Binance, Fransa’da Soruşturma Altında

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar