Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59259
4.95%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3348.61
2.91%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.19
1.98%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $410.7
3.19%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance Jersey Faaliyetlerini Durdurma Kararı Aldı!

Binance Jersey 30 Kasım’da kullanıcılarına veda edecek!

Clock
Paylaş
Binance Jersey Faaliyetlerini Durdurma Kararı Aldı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Jersey merkezli yan kuruluşu Binance Jersey’i yakında kapatacağını duyurdu.

Binance, Avrupa pazarlarına girmek için genişleme girişiminin bir parçası olarak Jersey’deki platformunu başlattı. 15 Ocak 2019 tarihinde Binance Jersey, borsanın Avrupalı tüccarlar için itibari paradan kripto para birimi ticaretine izin vereceğini duyurmuştu. Borsa, lansmanda hem euro hem ingiliz Sterlini karşısında Bitcoin ve Ethereum ticaretine destek veriyordu.

Binance BannerBinance Banner

Borsa, Binance Jersey’i Avrupa pazarlarında “büyük bir itici güç” haline getirmeyi hedeflerken, piyasa istatistikleri, hedeflerin gerisinde kaldığını gösteriyor. En son CoinMarketCap verilerine göre Binance Jersey’in 24 saatlik işlem hacmi 211.531 $ olarak görünüyor. Detaya inecek olursak, BTC / EUR paritesi 76.597$, BTC / GBP 46.974$ hacminde. Binance ekosisteminin yerel tokenı olan Binance Coin ise, yalnızca 5.133$’lık GBP ve EUR işlem hacmine sahip.

Binance, 30 Ekim tarihinde, GBP, EUR ve desteklenen tüm kripto para yatırma işlemlerini kısıtlayacak. Para yatırma işlemleri askıya alındıktan sonra, borsa 9 Kasım tarihine kadar tüm çiftlerin ve para birimlerinin alım satımına ve çekimine izin verecek. Platform 30 Kasım’dan sonra tamamen kapatılacak.

Borsa, Jersey’deki operasyonları durdurmalarının kesin nedenini belirtmedi. Ancak ana platform, Binance.com‘un “uyumlu bankacılık kanalları aracılığıyla Jersey vatandaşlarına hizmet sunmaya devam edeceğini” söyledi.

Ne dersiniz? Binance Jersey pazarlama stratejileri anlamında başarısız bir dönem mi geçirdi? Yoksa Jersey halkı kripto paralara hala çok mu yabancı?

Daha fazla Binance haberleri için: Binance Haberleri

Daha fazla borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar