Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56811.85
3.59%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3236.65
1.73%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.15
-0.74%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $394.9
-1.64%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

Binance Card Avrupa Ülkelerinde Hizmet Vermeye Başladı!

Binance Card tüm Avrupa’ya yayılıyor!

Clock
Paylaş
Binance Card Avrupa Ülkelerinde Hizmet Vermeye Başladı!

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, kripto para kartının Avrupa ülkelerinde resmi olarak çıkışını yaptığını duyurdu.

15 Eylül’de yayınlanan bir blog göndersine göre, Binance Visa Card artık Avrupa Ekonomik Alanı ülkelerinde herkes tarafından kullanılabilir.

Binance BannerBinance Banner

Avrupa’da lansmanı kutlamak için Binance, kart ile yapılan satın alımlardan %7’ye kadar para iadesi sunuyor. Firmaya göre, bu oran bugüne kadar piyasada bulunan en yüksek geri ödeme oranı.

Binance, Binance Visa Card kullanıcılarının kripto fonlarını otomatik olarak yerel para birimine çevirerek Bitcoin (BTC) gibi kripto para birimlerini, dünya çapında 60 milyon noktada harcamalarına izin verdiğini kaydetti.

Binance Visa card planlarını Nisan 2020’de duyurduğundan bu yana, yeni ürününü agresif bir şekilde piyasaya sürmeye çalışıyor. Binance Card, ilk olarak Avrupa’da Temmuz 2020’de resmi olarak piyasaya sürüldü. Ayrıca firma, Avrupa Ekonomik Alanı merkezli kullanıcıların Ağustos ayında kart başvurularına başlayacağını iddia etmişti. Binance Card, Binance’e ait kripto para ödeme sağlayıcısı Swipe tarafından desteklendiğinden dolayı, yeni ürün yakında ABD pazarına girebilir.

Eylül ayının başlarında, Binance’in Rusya ve CIS operasyon başkanı, ülkenin yaklaşmakta olan kripto ödeme yasağına rağmen Binance Card’ın Rusya’da piyasaya sürüleceği hakkında bir ıklama yapmıştı.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar