Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $70196
0.82%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3815.8
5.73%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.2
4.65%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $618.5
4.37%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Binance, kullanıcıların yanlışlıkla kaybettiği 4 milyar dolarlık fonu kurtardığını açıkladı

Clock
Paylaş
Binance, kullanıcıların yanlışlıkla kaybettiği 4 milyar dolarlık fonu kurtardığını açıkladı

Binance, 2022 ve 2023 yılında kripto mevduatlarını yanlış yöneten kullanıcıların 4,4 milyar dolar değerinde kripto varlığını kurtardığını açıkladı.

Kripto para borsalarında kullanıcılar; yanlış cüzdan adresleri girebiliyor, uyumsuz tokenlar yatırabiliyor ya da blok zincir yükseltmelerinden dolayı çeşitli sorunlar yaşayabiliyor. Özellikle bu sektörde yeni olan yatırımcılar fonlarını yanlış yönetebiliyor. Bu yüzden Binance, son iki yıldır kullanıcılar tarafından yanlışlıkla kaybedilen 381 bin 616 kripto para sorununu çözdüğünü duyurdu.

728×90 muhabbit - Binance, kullanıcıların yanlışlıkla kaybettiği 4 milyar dolarlık fonu kurtardığını açıkladı300x250 muhabbit - Binance, kullanıcıların yanlışlıkla kaybettiği 4 milyar dolarlık fonu kurtardığını açıkladı

Binance, suçlamalardan sonra yeniden yapılanma döneminde

Binance’in düzenleyicilere karşı ödemesi gereken 4,3 milyar dolarlık para cezasını onaylayan bölge yargıcı, geçtiğimiz hafta şirketin yatırımcıları kötü aktörlerin istismarına karşı savunmasız bıraktığını belirtmişti.

Binance bugün yayımladığı raporunda kurtardığı dijital varlıklar dışında hacker’lardan ve siber suçlardan da bahsetti. Bu tür suçlarla mücadele çabalarını detaylandıran rapor, borsanın geçen yıl ABD’nin kara para aklamayı (AML) önleme ve yaptırım ihlalleriyle ilgili suçlamalarını kabul etmesinden sonra yeniden yapılanmaya girdiği bu dönemde geldi.

Kaynak: bnnbloomberg.ca

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar