Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59990
2.75%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3200.43
1.54%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.93
0.89%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.3
0.04%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance Labs, Ethereum likit restaking protokolü Puffer’e yatırım yaptı!

Clock
Paylaş
Binance Labs, Ethereum likit restaking protokolü Puffer’e yatırım yaptı!

Binance’in yatırım kolu Binance Labs yatırımlarına devam ediyor. Binance Labs bu kez ise Ethereum likit restaking protokolü Puffer’e yatırım yaptığını açıkladı.

Puffer, Binance Labs’ın bu yatırımını restaking protokolünü ve yeni AVS’lerini geliştirmek için harcayacak. Böylelikle Puffer kendi restaking token’ını da BNB Chain’e taşıyacak. Puffer, doğrulamayla ilgili operasyonel riskleri ve maliyetleri azaltmayı hedefliyor. Aynı zamanda Ethereum staking’i demokratikleştirmeyi ve bunu doğrulayıcılar için uygun hale getirmek de planlarının arasında.

728×90 muhabbit - Binance Labs, Ethereum likit restaking protokolü Puffer’e yatırım yaptı!300x250 muhabbit - Binance Labs, Ethereum likit restaking protokolü Puffer’e yatırım yaptı!

Projeye yapılan yatırımın miktarı henüz bilinmiyor!

Konuyla ilişkili olarak Binance Kurucu Ortağı ve Binance Labs Başkanı Yi He şunları söyledi.

“Binance Labs olarak, yenilikçi DeFi projelerini her zaman erken aşamalarında desteklemeyi amaçlıyoruz. Uzun vadeli büyümeleri için DeFi kurucularıyla yakın işbirliği içinde çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. “

Binance Kurucu Ortağı ve Binance Labs Başkanı Yi He

Binance Labs’ın yapmış olduğu bu yatırımla birlikte BNB Chain kullanıcıları, Puffer’ın stake token’ı olan nLRT’yi kilitleyip gelir elde edebilecekler. Projeye ne kadar yatırım yapıldığı ise Binance‘in duyurusunda yer almadı.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar