Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67274.62
0.54%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3109.54
1.15%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.3
0.78%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $574.5
-0.30%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance, Merkeziyetsiz NFT Platformunu Faaliyete Geçirecek!

Binance, “Featured by Binance” adlı yeni NFT platformunu duyurdu!

Clock
Paylaş
Binance, Merkeziyetsiz NFT Platformunu Faaliyete Geçirecek!

Binance yakın zamanda, merkeziyetsiz bir NFT platformu kuracağını açıkladı.

728×90 muhabbit - Binance, Merkeziyetsiz NFT Platformunu Faaliyete Geçirecek!300x250 muhabbit - Binance, Merkeziyetsiz NFT Platformunu Faaliyete Geçirecek!

Binance’in kurduğu yeni NFT platformunda, kullanıcıların cüzdanları “non-custodial” şeklinde olacak. Açıklamak gerekirse; “custodial” cüzdanlar, kullanıcıların özel anahtarlarını şirketlerin (kripto para borsası vb.) sakladığı cüzdanlara denir. “Non custodial” cüzdanlarda ise, kullanıcılar özel anahtarlarını diğer şirketlerle paylaşmaz.

Binance yeni platformunun ismi Featured by Binance olacak. Ayrıca NFT’ler “on-chain” bir platform üzerinde olacak.

Featured by Binance CEO’su, NFT’lerin piyasaya daha rahat ulaşması, bu varlıkların ticaretini yapmak için iyi bir pazar yerinin olması ve NFT’leri oluşturmak, satmak ve sergilenmesi için çalıştıklarını söyledi.

Binance, NFT pazarının mevcut durumu hakkında şunları söyledi:

NFT popülerleştiğinden beri iki taraf oluştuğunu söylemek yanlış olmaz. NFT; oluşturucuları ve hayranları tarafından sevilirken, diğer yandan kopyalanabilir dijital varlıklara neden bu kadar para harcandığını anlamayan başka bir kitle mevcut.

NFT çılgınlığı Mayıs 2021’in başlarında zirveye ulaştı. Daha sonra yavaş yavaş NFT işlem hacimlerinde azalma oldu. Azalma olurken bile, NFT işlem hacimleri, neredeyse hiç kimsenin NFT’lerin ne olduğunu bilmediği zamanlardan çok daha yüksek. İlk 3 ayda 10 kat büyüme hedefliyoruz.

Binance, dijital ürünlerin bir sonraki evriminin blok zincirinde olacağına inanıyor. NFT’lerin de bu dönüşüme yönelik ilk adım olduğunu düşünüyorlar.

Daha fazla haber için : Öne Çıkanlar

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi için Telegram grubumuza katılabilirsiniz…

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar