Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67433.85
0.19%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3508.03
-0.63%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.3
9.29%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.3
0.50%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance Singapur Bünyesine Yeni Bir CEO Atadı!

Binance Singapur’un yeni CEO’su belli oldu!

Clock
Paylaş
Binance Singapur Bünyesine Yeni Bir CEO Atadı!

Kripto para borsası Binance, Binance Singapur ayağının başına geçmesi için Singapur Menkul Kıymetler Borsası’nın (SGX) eski baş düzenleyicisini işe aldı.

Binance’in pazartesi günü yaptığı duyuruda, Richard Teng’in Binance Singapur CEO’su olarak firmaya katıldığı açıklandı. Teng, küresel düzenleyici kurumlar hakkında ciddi deneyime sahip olduğu için şirkete büyük bir artı olacaktır.

728×90 muhabbit - Binance Singapur Bünyesine Yeni Bir CEO Atadı!300x250 muhabbit - Binance Singapur Bünyesine Yeni Bir CEO Atadı!

Açıklamalara göre Teng, en son Abu Dhabi Global Market‘te Finansal Hizmetler Düzenleme Kurumu’nun CEO’su olarak görev almıştı. Teng bu görevinden önce SGX’te, listeleme, alım satım ve ticaret faaliyetleri ile ilgili politikalardan sorumlu bölümün liderliğini yapıyordu.

Teng ayrıca, Singapur Merkez Bankası’nda 13 yıllık bir geçmişe sahip.

Binance’in yeni CEO’su Richard Teng, konu hakkında şu açıklamaları yaptı:

Yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılayarak, her zaman en iyi koşullara bağlı kalarak ve düzenleyici standartlara uyum sağlayarak ticari büyümemizi duyarlı ve sürdürülebilir bir hale getirmek istiyorum. Bu amaçlar uğruna Binance Singapur ekibiyle çalışmayı dört gözle bekliyorum.

Teng’in açıklamalarına göre CEO, hızlı büyüyen endüstrinin anlaşılır hale gelmesini ve sürdürülebilir bir yapıya ulaşmasını arzuluyor. CEO bu düşüncelerini gerçekleştirmek için, endüstri liderleri ve politikacılar ile yakın bir ilişki kuracağını belirtiyor.

Binance Bünyesinde Değişiklikler Yapıyor!

Bildiğiniz gibi Binance, geçtiğimiz aylarda ABD, İngiltere, Singapur, Hong Kong ve Avrupa Birliği ülkeleri dahil olmak üzere birden fazla ülkeden uyarı almıştı. Bu uyarının sonucu olarak şirket, kaldıraçlı işlemleri sınırladı, tüm kullanıcıları için KYC yükümlülüklerini tamamlamalarını zorunlu kıldı ve düzenleyici kurumlar ile yakın temasa girdi.

Bu arada Binance’in Amerika Birleşik Devletler ayağı Binance.US, kısa bir süre önce CEO’su Brian Brooks ile yollarını ayırdı. Eski Para Birimi Denetçisi, atanmasından sadece birkaç ay sonra şirket ile ilişiğini kesti.

Ayrıca Binance, yeni bir iddiaya göre 200 milyon $’lık değerleme ile çeşitli hükümetlerden fon toplamayı planlıyor.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar