Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64096.99
2.61%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3074.62
4.40%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.75
14.88%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $551.4
4.69%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

SON DAKİKA

Binance Tesla ile Tokenize Hisse Senedi İşlemlerini Başlatıyor! Türkiye Kullanıcıları Yok!

Kripto para borsası Binance, tokenize edilmiş hisse senedi işlemlerini başlatıyor.

Clock
Paylaş
Binance Tesla ile Tokenize Hisse Senedi İşlemlerini Başlatıyor! Türkiye Kullanıcıları Yok!

Kripto para borsası Binance, tokenize edilmiş hisse senedi işlemlerini başlatıyor. İşlemler için izin verilmeyen bölgeler arasında Türkiye de bulunuyor.

Tokenize hisse senedi işlemlerine Tesla (TSLA) hissesinin tokenize edilmiş hali ile başlayacak olan borsa, Nasdaq işlem saatlerini takip edecek. Kısacası 24 saat boyunca TSLA işlemi hizmeti sunulmayacak.

728×90 muhabbit - Binance Tesla ile Tokenize Hisse Senedi İşlemlerini Başlatıyor! Türkiye Kullanıcıları Yok!300x250 muhabbit - Binance Tesla ile Tokenize Hisse Senedi İşlemlerini Başlatıyor! Türkiye Kullanıcıları Yok!

Daha önce tokenize hisse senedi işlemlerini hayata geçiren FTX ve Bittrex, 24 saatlik işlem hizmeti sunmaktaydı.

FTX ve Bittrex ile aynı şirket ile yeni hizmet için anlaşan Binance, Alman finansal hizmet şirketi CM Equity AG ve İsviçre merkezli tokenizasyon şirketi Digital Assets AG ile işlemleri gerçekleştirecek.

Binance üzerinde işlem gören tokenize hisse senetleri BUSD üzerinden fiyatlanacak. Bu noktada ilgili hisse senedini satın almak isteyen kullanıcıların BUSD ile işlem yapmaları gerekecek.

Piyasadaki talebe göre daha çok tokenize hisse senedini listeleyebileceklerini belirten Binance ekibi, bazı bölgelerde hizmetlerin geçerli olmayacağının da altını çizdi. Almanya müşterileri için ek bilgiler talep edeceklerini açıklayan borsa, ABD, Çin ana karası ve Türkiye gibi bazı bölgelerde işlemlerin gerçekleştirilemeyeceğini açıkladı.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar