Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64276.22
-0.42%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3500.99
-0.17%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.39
-5.21%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $583.8
-0.46%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Binance Türkiye, Kullanıcılarını Uyarıyor!

Popüler kripto para borsası Binance Türkiye, kullanıcılarını uyardı!

Clock
Paylaş
Binance Türkiye, Kullanıcılarını Uyarıyor!

Binance Türkiye, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla kullanıcılarını dolandırıcılara karşı uyardı. Günümüzde kripto paraların benimsenmesiyle birlikte kripto para ve kripto para borsalarına yönelik dolandırıcılık suçları da eş zamanlı artmaya devam ederken, Binance Türkiye’den uyarı mesajı geldi.

728×90 muhabbit - Binance Türkiye, Kullanıcılarını Uyarıyor!300x250 muhabbit - Binance Türkiye, Kullanıcılarını Uyarıyor!

Binance Türkiye Twitter üzerinden yaptığı paylaşımıyla, son zamanlarda Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde bulunan sahte reklam panolarına vurgu yaptı. Ayrıca sahte reklam panosu düzenleyenlere ilişkin hukuki sürecin başlatıldığının da altını çizdi.

Binance Türkiye’nin yapmış olduğu paylaşımda şu ifadeler yer aldı:

“Bir süredir Türkiye’nin farklı bölgelerinde aşağıdaki görsele benzer reklam panoları göze çarpmaktadır. Aşağıdaki görselin Binance ile ilgisi yoktur. Dolandırıcılık faaliyeti içinde oldukları açıkça belli olan kişiler hakkında gerekli hukuki süreçler başlatılmıştır.”

Binance 15 Nisan 2022 Tarihinde Türkiye’de 7/24 Müşteri Hizmetlerini de Başlatmıştı!

Binance 901x600 - Binance Türkiye, Kullanıcılarını Uyarıyor!
Binance

Türkiye’de sahte reklam panolarının artmasıyla birlikte geçtiğimiz ay Binance Türkiye önemli bir hamlede bulunmuştu. Kullanıcılarının sahte iletişim numaralarıyla iletişime geçmesini engellemek için, kullanıcılarının 7/24 hizmet alabileceği müşteri hizmetlerini aktif hale getirmişti.

Binance Türkiye, Kripto Para ve Borsalar Konusunda Düzenleme Önerisinde Bulunmuştu!

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz nisan ayında Binance Türkiye tarafından regülasyonları konu alan 13 maddelik öneri metni yayımlanmıştı. 13 maddelik öneri metninin içerisinde borsa kullanıcılarına doğrudan erişim sunulması ve kullanıcıların kripto paralara erişimlerinde özgür olması gibi maddeler de yer almıştı.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Bitcoin Haberleri için: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar