Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66488.67
-5.94%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3207.8
-8.91%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.02
-18.13%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $577.7
-5.65%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance Türkiye’ye Özel Komisyonsuz TRY İşlemleri!

Küresel kripto para borsası Binance, Türkiye’ye özel olarak Türk lirası pariteleriyle yapılan işlemlerdeki komisyonları sıfırlıyor.

Clock
Paylaş
Binance Türkiye’ye Özel Komisyonsuz TRY İşlemleri!

Küresel kripto para borsası Binance, Türkiye cüzdanlarında geçtiğimiz günlerde geniş çaplı bir bakım çalışması gerçekleştirdi. Binance TR tarafından 6 Mart 2021 günü Türkiye saati ile 05:00’da yapılması planlanan sistem güncellemesi adı altındaki cüzdan bakım çalışması, 7 Mart 2021 günü Türkiye saatiyle 05.37 itibarıyla tamamlandı.

Cüzdan bakımı çalışması, sosyal medya platformu Twitter üzerinden anbean paylaşıldı. Kullanıcılara teşekkür etmek amacıyla yeni kampanyalar da açıklandı.

728×90 muhabbit - Binance Türkiye'ye Özel Komisyonsuz TRY İşlemleri!300x250 muhabbit - Binance Türkiye'ye Özel Komisyonsuz TRY İşlemleri!

Bakım çalışmasının bitmesiyle tüm Türk lirası paritelerinde komisyonları 6-13 Mart 2021 arasında sıfırladıklarını duyuran Binance Türkiye, piyasa yapıcı emirler ile yapılan işlemlerdeki komisyonların sıfırlanması konusundaki kampanyayı da 3 ay uzattıklarını ekledi.

Bakım çalışmasının ardından Holochain’i (HOT) Türk lirası paritesiyle listelemeye başladığını duyuran Binance Türkiye, “Sizlerden gelen talepler doğrultusunda daha fazla Türk Lirası (TRY) işlem çiftlerini eklemeye ve Haziran ayı sonuna kadar TRY işlem çiftlerinde sizlere komisyonsuz hizmet vermeye devam edeceğiz.” notunu düştü.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar