Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66508.2
-5.91%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3208.4
-8.96%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.14
-17.98%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $575.9
-6.31%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Binance.US, 3 Yıl İçinde Halka Arz Olabilir!

Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, Binance.US için üç yıl içinde bir halka arz başlatmayı planladığını söyledi.

Clock
Paylaş
Binance.US, 3 Yıl İçinde Halka Arz Olabilir!

Binance kurucusu ve CEO’su olan Changpeng Zhao, kripto para borsasının ABD tarafı Binance.US için, üç yıl içinde bir halka arz başlatmayı planladığını açıkladı. The Information’da yazılanlara göre Zhao, IPO’dan bir Zoom röportajında ​bahsetti.

728×90 muhabbit - Binance.US, 3 Yıl İçinde Halka Arz Olabilir!300x250 muhabbit - Binance.US, 3 Yıl İçinde Halka Arz Olabilir!

Zhao ayrıca, Binance.US’ın büyük bir özel bağış toplama etkinliğini tamamlamaya yakın olduğunu söyledi. Bağış toplama etkinliği, önümüzdeki iki ay içinde yeterli miktara ulaşacak gibi görünüyor. Bu etkinlik tamamlandıktan sonra Zhao’nun, Binance.US yönetim kurulu üzerindeki etkisi azalacak. Binance bir nevi meşrulaşmak için elinden geleni yapıyor gibi görünüyor.

Binance, dünyanın dört bir yanındaki regülasyonların etkisi altında kalıyor. Birleşik Krallık, Hong Kong, Güney Kore ve Brezilya, hizmetleri kısıtlayan başlıca bölgelerden bazılarıdır. Binance.US şirketi, düzenleyici incelemelerden kaynaklanabilecek sorunlar için önlem alan ve korumaya çalışan Binance’den ayrı bir kuruluştur.

Binance, farklı yetki alanlarındaki düzenlemelere daha uyumlu olmak için çaba sarf ediyor gibi görünüyor. Aldığı önlemler arasında, eski bir hazine müfettişini Global AML şefi olarak işe almak yer alıyor.

Bununla birlikte Zhao, Binance.US’ın sadece Coinbase ne yaptığıysa onu yapmak istediğini söyledi. Diğer kripto para borsalarının da böyle bir planı olabilir.

Binance, Diğer Kripto Para Şirketleri Gibi Piyasadaki Yerlerini Sağlamlaştırmak İstiyor!

Coinbase’in halka arzı, bu yıl kripto para piyasasındaki en büyük olaylardan biri oldu. Borsa, hem pazarın içinde hem de dışında kesinlikle çok fazla ilgi gördü. Bu yüzden diğer kripto para şirketlerinin de aynı şeyi düşünmesine yol açtı.

Yılın başlarında, kripto para piyasasıyla ilişkili sekiz kadar şirketin halka arz veya doğrudan listeleme planladığı tahmin ediliyordu. Bu sayı büyük olasılıkla, o zamandan beri Coinbase’den sonra yükselmeye başlamıştır. Ayrıca Kraken ve Circle gibi diğer büyük borsalar da halka arz yapmayı planlıyor.

Kripto para piyasası hem yatırım hem de tanınma açısından iyi bir büyümeye sahip olduğu için, diğer şirketler de kripto para piyasasından yararlanmak istiyorlar. Kripto para piyasası, büyük şirketlerin yatırımları ve daha fazla kabul gören düzenlemelerle beraber, bu yıl daha meşru ve resmi hale geldi.

Bitcoin haberleri için: Bitcoin Haberleri

Daha Fazla Blockchain Haberleri İçin: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz..

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar