Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59960.06
2.63%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3198.88
1.37%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.06
0.93%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $536.4
-0.13%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Binance’den İlginç Karar! BNB Delist Ediliyor!

Binance BNB’yi Delist Edecek!

Clock
Paylaş
Binance’den İlginç Karar! BNB Delist Ediliyor!

Ünlü kripto para borsası Binance, daha önce eşi benzeri görülmemiş bir karar alarak, kendi yerel tokenını delist etmeye karar verdi!

728×90 muhabbit - Binance'den İlginç Karar! BNB Delist Ediliyor!300x250 muhabbit - Binance'den İlginç Karar! BNB Delist Ediliyor!

ICO Drops’un Çarşamba günü paylaştığı bir tweette bahsi geçen olay, Binance Uganda’nın BNB tokenını delist etme kararını gösteriyor.

Tweet’in altında doğal olarak çok ilginç görseller ve tweetler olsa da, Binance’in aldığı bu karar gerçekten çok ilginç.

Binance’in Uganda kolu, konu hakkında bir açıklama yaptı.

Açıklamanın içeriği ise şu şekilde:

Değerli Binance Müşterileri, Binance.co.ug’da yüksek standart seviyelerimizi karşıladığımızdan emin olmak için, listelediğimiz varlıkların işlem hacmini ve likiditesini periyodik olarak gözden geçiriyoruz. Ve ne yazık ki, bu ticaret standartları karşılanmadığında, gerekli işlemler ve incelemeler yapılır. Bu incelemenin sonucu da tokenın ya da coinin platformdan kaldırılmasına kadar gidebilir.

En son incelememize dayanarak, 17/09/2020 EAT 10:00 AM’de aşağıdaki token için tüm işlem paritelerinde ticareti kaldırmaya ve durdurmaya karar verdik.

Binance Coin (BNB)

10/09/2020 EAT 10:00 saati itibarıyla BNB / UGX üzerinde BNB depozitoları kapatılacaktır.

Binance’in aldığı bu karar gerçekten daha önce eşi benzeri görülmemiş bir karar. Fakat Binance’in aldığı bu karar takdire şayan. Binance platformuna o kadar saygı duyuyor ki, işlem hacmi olmayan ve kullanılmayan tokenleri -kendi tokeni bile olsa- delist etmekten çekinmiyor.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar