Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53352.64
3.84%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3151.95
3.52%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.94
6.13%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $399.2
3.74%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

BingX, UFC Dövüşçüleri Junyong Park ve Da Woon Jung ile İş Ortaklığı Yaptı

Clock
Paylaş
BingX, UFC Dövüşçüleri Junyong Park ve Da Woon Jung ile İş Ortaklığı Yaptı

Kripto para borsası BingX, dövüş sporlarıyla ilgili önemli girişimini duyurdu. Ultimate Fighting Championship (UFC) dövüşçüleri Junyong Park ve Da Woon Jung ile iş birliğini açıkladı.

BingX, kısa bir süre önce Chelsea Futbol Kulübü ile de stratejik bir iş ortaklığı gerçekleştirmişti. BingX’in “Trader’ları Güçlendirir” ve dövüşçülerin “Kendi Tarihini Yaz” felsefesinden ilham alan bu iş ortaklığı, kripto para sektörü ve karma dövüş sanatları arasında bir köprü kurmayı amaçlıyor.

Binance BannerBinance Banner

UFC, bilindiği gibi dünyanın önde gelen karma dövüş sanatları organizasyonlarından biri ve sporun zirvesi olarak kabul ediliyor. Güney Koreli karma dövüş sanatçısı Junyong Park ise UFC Orta Sıklette tek bir dövüşte en fazla kafa vuruşu rekorunu kırmasıyla tanınıyor. Yine Güney Koreli Da Woon Jung, eski HEAT Hafif Sıklet şampiyonudur.

“Kendi Tarihini Yaz” hayata geçiriliyor

BingX, kullanıcılarını güçlendirme misyonunu sürdürüyor. Aynı zamanda bu özveri, dövüşçülerin “Kendi Tarihini Yaz” felsefesiyle de eşleşiyor. Bu iş birliği, sadece bir sponsorluk değil; aynı zamanda dayanıklılık, azim ve büyüme arayışının öyküsü. BingX ve iş birliği içinde olan iki UFC dövüşçüsü, birlikte kendi yollarını çizerek tarih yazma felsefesini hayata geçiriyor.

BingX Genel Ürün Yöneticisi (CPO) Vivien Lin, bu iş birliği hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Hem kripto para dünyasında hem de UFC’de başarılı olmak; strateji, esneklik ve kendi anlatınızı şekillendirme cesareti gerektirir. Junyong Park ve Da Woon Jung’un Octagon’a çıkmaları yıllar aldı; bu onların son noktası değil, başka bir başlangıç. Her dövüş, öngörülemeyen kripto para piyasasında kripto yatırımcılarının karşılaştığı zorlukların bir metaforu haline geliyor. Bu ortaklık marka temsilinden daha fazlasını ifade ediyor; paylaşılan değerlerin bir kutlaması ve herkesin kendi tarihini yazma gücüne sahip olduğu inancının bir kanıtı.”

Vivien Lin

BingX Hakkında

2018 yılında kurulan BingX, 10 milyondan fazla kullanıcısı ile dünya çapında 100’den fazla ülke ve bölgeye spot, türev, copy trade ve grid işlem hizmetleri sunan lider bir kripto para borsasıdır.

BingX’i ziyaret edin: https://www.bingx.com/tr-tr/

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar