Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69842.76
-1.65%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3757.4
3.40%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.02
0.71%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $620.7
4.18%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Bitcoin Madencilik Şirketi Marathon Digital, Ağustos Ayı Verilerini Açıkladı!

ABD’li madencilik devi Marathon Digital 2022 ağustos ayı verilerini paylaştı

Clock
Paylaş
Bitcoin Madencilik Şirketi Marathon Digital, Ağustos Ayı Verilerini Açıkladı!

ABD’li madencilik devi Marathon Digital 2022 Ağustos ayı verilerini paylaştı. Bitcoin madencilik şirketi, ağustos ayı içerisinde tam 184 Bitcoin üretimi gerçekleştirdi. Hatırlayacağınız üzere popüler madencilik şirketi bir süredir bazı kulelere enerji veremiyordu ve üretimde bazı sıkıntılar yaşıyordu. Şirketin ağustos ayındaki verilerine baktığımızda ise enerji veremediği madencilik kulelerini aktif ettiği ve Bitcoin üretimini artırdığı görülüyor.

728×90 muhabbit - Bitcoin Madencilik Şirketi Marathon Digital, Ağustos Ayı Verilerini Açıkladı!300x250 muhabbit - Bitcoin Madencilik Şirketi Marathon Digital, Ağustos Ayı Verilerini Açıkladı!

Bitcoin Madencilik Şirketi Marathon Digital, Hash Oranını 3,2 EH/s’ye Çıkardı!

Şirketin konuyla ilişkili olarak yaptığı açıklamada, daha önceden kurulmuş 25.000 madencilik donanımına enerji paylaşımı yaptığı bildirilirken ayrıca işlem gücünü saniyede yaklaşık 2.5 exahash (EH/s) ekleyerek toplam hash oranını yaklaşık 3.2 EH/s’ye çıkardığı açıklandı.

Marathon Digital, Ağustos Ayında Bitcoin Satışı Yapmadı!

BTC Genel Muhabbit 1200x600 - Bitcoin Madencilik Şirketi Marathon Digital, Ağustos Ayı Verilerini Açıkladı!
Bitcoin-Genel-Muhabbit

Madencilik şirketi açıklamalarının devamında ağustos ayında yaklaşık 184 Bitcoin üretildiğini ve Bitcoin üretimini 2022 yılının başından itibaren 2.222’ye çıkarttıklarının da altını çizdi. Marathon Digital, 2022 Ağustos ayı boyunca hiç Bitcoin (BTC) satışı yapmadığını da açıklamalarına ekledi.

Bitcoin Madencilik Şirketi Marathon Digital’in açıklamalarında önümüzdeki 3 aylık süreçte yaklaşık 65.000 ek madencinin donanım ihtiyacını ve 6.9 EH/s kapasitesini aktif hale getireceği dikkat çeken detaylar arasında yer aldı.

Bildiğiniz üzere son zamanlarda yaşanan hava durumlarındaki sorunlarla birlikte birçok ülke madencilik faaliyetlerine kısıtlamalar getirmişti. Bu durum ise Bitcoin madenciliği üretimini oldukça zarar vermişti. Verilere bakıldığında önceki üç aylık süreçte 1.259 olan Bitcoin üretimi ikinci çeyrekte 707’ye kadar düşmüştü. Lider kripto para birimi Bitcoin ise güncel olarak 18.790 dolardan işlem görüyor.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin Madencilik Şirketi Compass Mining, Artan Enerji Maliyetleri Nedeniyle Lokasyon Değiştiriyor!

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar