Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64265.39
-2.27%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3078.02
-2.17%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.83
3.55%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $552.5
-2.25%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Bitcoin Tarihindeki ilk Alışveriş, Paribu Pizza Günü ile Kutlanıyor!

Paribu borsası Bitcoin tarihindeki ilk alışverişi Paribu Pizza Günü kampanyasıyla kutluyor.

Clock
Paylaş
Bitcoin Tarihindeki ilk Alışveriş, Paribu Pizza Günü ile Kutlanıyor!

Kripto para borsası Paribu, Bitcoin tarihinde gerçekleşen ilk alışverişi pizza kampanyasıyla kutluyor. 20-22 Mayıs tarihleri arası Paribu Pizza Günü olarak kutlanacak ve o tarihlerde Paribu hesabında Bitcoin bulunduran kullanıcılar, Papa John’s pizza hediyesi kazanacak.

728×90 muhabbit - Bitcoin Tarihindeki ilk Alışveriş, Paribu Pizza Günü ile Kutlanıyor!300x250 muhabbit - Bitcoin Tarihindeki ilk Alışveriş, Paribu Pizza Günü ile Kutlanıyor!

Bitcoin Pizza Günü, 22 Mayıs 2010’da Laszlo Hanyecz’in iki adet Papa John’s pizzası için 10 bin Bitcoin ödediği ve böylece tarihte Bitcoin ile ilk alışverişin yapıldığı gündür.

Paribu borsası da Bitcoin tarihindeki bu ilk alışverişi Paribu Pizza Günü kampanyasıyla kutluyor. Papa John’s ile gerçekleştirilen bu iş birliği ile; Paribu hesabında Bitcoin bulunduran kullanıcılar, 20-22 Mayıs tarihleri arasında büyük boy pizza kampanyasından yararlanabilecek. Kampanya, Papa John’s web sitesi üzerinden ya da şubeden “gel al” siparişlerde 1 adet ince kenarlı büyük boy Pepperoni pizza için geçerli olacak.

BTC Pizza Day Muhabbit - Bitcoin Tarihindeki ilk Alışveriş, Paribu Pizza Günü ile Kutlanıyor!

Paribu 100 bin kişiye pizza hediye edecek!

Paribu’nun Pizza Günü kampanyası hakkında daha detaylı bilgiye ParibuLog üzerinden ve kampanya filmine de Paribu YouTube kanalından ulaşabilirsiniz.

Paribu Hakkında:

5 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan kripto para borsası Paribu, 2017 yılında kuruldu. Kullanıcılarına hızlı, kolay, güvenli, 7/24 kesintisiz kripto para işlem hizmeti sunuyor. Ayrıca Paribu destek birimi, 7/24 hizmet vererek kripto para işlemlerini kolaylaştırıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar