Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64610
-2.98%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3409.65
-4.04%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.83
-9.78%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $579.5
-4.37%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BitcoinCash’te Halving Sonrası İki Saattir Blok Bulunamıyor

BitcoinCash’te (BCH) ne oluyor?

Clock
Paylaş
BitcoinCash’te Halving Sonrası İki Saattir Blok Bulunamıyor

Bildiğiniz üzere bugün BitcoinCash (BCH) “halving”i gerçekleşmiş durumda. Fakat yarılanmanın ardında halen yeni blok bulunabilmiş değil. Bahsettiğimiz BitcoinCash “halving”i bugün 630.000’inci blokta gerçekleşmişti. Son blok ise AntPool tarafında bulunmuş görünüyor.

728×90 muhabbit - BitcoinCash'te Halving Sonrası İki Saattir Blok Bulunamıyor300x250 muhabbit - BitcoinCash'te Halving Sonrası İki Saattir Blok Bulunamıyor

bch block - BitcoinCash'te Halving Sonrası İki Saattir Blok Bulunamıyor

Yarılanmanın üzerinden 2 saat geçmiş durumda. Fakat halen yeni bir blok bulunabilmiş durumda değil. Konuyla alakalı olarak ise BitcoinCash madencilerinin, blok ödüllerinin azalmış olması ve Bitcoin’de (BTC) halen azalmamış olması sebebiyle madencilik araçlarını Bitcoin’e geçirdikleri yönünden iddialar bulunmakta.

BitcoinCash madencileri blok ödüllerinin düşmesi sebebiyle henüz düşmemiş olan BitcoinSv (BSV) ve Bitcoin’e (BTC) geçiş yapmış olabilir mi? Yaklaşık 40 gün sonrası aynı problem BitcoinSV’de de yaşanabilir.

Devamı gelecek…

blok - BitcoinCash'te Halving Sonrası İki Saattir Blok Bulunamıyor

Yeni blok 2 saatin ardından bulunmuş görünüyor. Bu noktada “hash rate”te yani madencilik faaliyetlerinde bir düşüş yaşanmış olabilir. Bu durumun gerçek olması halinde ise ağda güvenlik zaafiyetleri oluşma olasılığı yükselebilir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar