Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64086.73
-3.57%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3140
-9.17%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.94
-10.41%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $560.9
-4.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Bitfinex Kurumsal Seviyede Custody Hizmeti Sunacak!

Bitfinex, Londra merkezli Koine ile gittiği işbirliği sonucunda müşterilerine custody hizmeti sunmaya başlayacak.

Clock
Paylaş
Bitfinex Kurumsal Seviyede Custody Hizmeti Sunacak!

Bitfinex kurumsal seviyede custody hizmeti vermeye hazırlanıyor.

Bitfinex, Londra merkezli Koine ile gittiği iş birliği sonucunda müşterilerine custody hizmeti sunmaya başlayacak.

728×90 muhabbit - Bitfinex Kurumsal Seviyede Custody Hizmeti Sunacak!300x250 muhabbit - Bitfinex Kurumsal Seviyede Custody Hizmeti Sunacak!

Hizmet kapsamında Bitfinex, müşterilerine private key saklama ve karşı taraf riskini ortadan kaldırmak amacıyla ticaret sonra hizmetler sunmaya başlayacak.

Bu sayede kurumsal yatırımcılar tercih etmedikleri “şifre saklama” gibi zorunluluklara ihtiyaç duymakdan kripto paralarını saklayacabilecekler. Bitfinex aracılığı ile Koine üzerinden hizmet alacak yatırımcılar, tüm Koine hizmetlerine erişebilecek.

Koine ise İngiltere’deki düzenleyeci kurum olan UK Financial Conduct Authority’den lisanslı bir kurum olarak öne çıkmakta.

Konu ile ilgili olara ise Bitfinex ve Tether CTO’su Paolo Ardoino şunları söyledi:

Bitfinex olarak her zaman kurumsal ticarete uygun bir hizmet oluşturmaya odaklandık. Son adımımız ise bu girişimi çok daha ileriye taşıdı.

Staking Ödülleri

Son dönemde hizmetlerini genişletme yolunda adımlar atan Bitfinex, platformda bazı coinler için staking ödülleri dağıtacağı duyurmuştu. Cosmos (ATOM), Eos (EOS), Tezos (XTZ) gibi coinler için staking hizmetlerini duyuran Bitfinex, dün ise Algorand (ALGO) için staking hizmetini başlattığını duyurmuştu.

Tether ve Algorand

Yakın dönemde gidilen ortaklık sonucu Tether de Algorand blockchaini üzerinde çalışmaya başlamıştı. İlk adımda ise 1,000,000 $ değerinde Tether USD (USDT) Algorand ağında üretilmişti. Bitfinex ise Algorand ağı üzerinden USDT yatırma ve çekme işlemlerini desteklemekte.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar