Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65150.62
1.31%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3140.41
2.21%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.23
5.86%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $571.8
2.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Bitfinex Sanal Alım Satım İşlemlerini Başlattı!

Özellikle sektöre yeni giren kullanıcılar için hayli faydalı olabilecek sana alım-satım işlemleri paranızı riske etmeden neler yapabileceğinizi gözlemlemenizi sağlamakta. 

Clock
Paylaş
Bitfinex Sanal Alım Satım İşlemlerini Başlattı!

Bitfinex geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuru ile birlikte sanal alım-satım işlemlerini başlattığını duyurdu.

“Paper Trading” kapsamında kullanıcılar para yatırmadan işlemleri deneyimleyebilecek. Benzer özellik OKEx platformunda da aktif durumda.

728×90 muhabbit - Bitfinex Sanal Alım Satım İşlemlerini Başlattı!300x250 muhabbit - Bitfinex Sanal Alım Satım İşlemlerini Başlattı!

Özellikle sektöre yeni giren kullanıcılar için hayli faydalı olabilecek sana alım-satım işlemleri, paranızı riske etmeden neler yapabileceğinizi gözlemlemenizi sağlamakta.

Kullanıcılar Bitfinex hesapları üzerinden farklı alt hesaplar açarak platformdaki farklı alım-satım çözümlerini sıfır risk ile deneyimleyebilecek.

Margin, Funding ve Türev işlemler için geçerli olan “paper trading” sayesinde margin işlem yapmak isteyen kullanıcılar gerçek işlem yapmadan önce hem kendilerini hem de sistemi deneyimleyebilme şansına sahip olabiliyor.

Test bakiyesi ile birlikte gerçek işlem yapıyorcasına işlem yapabilen kullanıcılar, bu sayede alım satım stratejilerini de test edebilecekler.

24 Haziran itibariyle başlatılan yeni serviste bulunan pariteler şu şekilde:

TESTBTC/TESTUSDTESTBTC/TESTUSDTTESTAAA/TESTBBB.

Eğer siz de stratejilerinizi sıfır risk ile test etmek istiyorsanız yeni çözüm tam size göre.

USDT/USD Paritesinde 0 Komisyon

Aylık 15 milyon $ ve üzeri hacim yaratan kullanıcıları için USDT/USD paritesinde komisyonların sıfırlandığını belirten yetkililer, iki parite arasında oluşabilecek arbitraj farklarını kullanıcıların çok daha rahat değerlendirebileceğinin altını çizmekte.

Bildiğiniz üzere Bitfinex üzerinde Hem USD hem de USDT için farklı pariteler mevcut ve ikisi ile de işlem yapılabilmekte.

Merkezi Sunuculara Rakip

Geçtiğimiz günlerde yeni platformu Dazaar’ı tanıtan Bitfinex ekibi, merkezi sunuculara alternatif olarak geliştirdikleri platformu duyurmuştu. Sadece Mayıs ayında dünya üzerinde 4.6 milyar kişinin “2.5 quintillion byte”lık veri ürettiğini belirten yetkililer, uygulamaların verileri elinde tutmak için merkezi sunuculara bel bağladığını belirtmiş durumda.

Yeni protokolü sayesinde kullanıcıların P2P merkezsiz sunuculara erişiminin sağlanabileceğini belirten yetkililer, Dazaar sayesinde sunucu hizmetinin ölçeklenebilir ve hızlı bir şekilde çalıştığının altını çizmekte.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar