Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66921.27
0.02%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3087.52
0.30%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.8
-0.83%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $571.3
-0.95%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

BitGo Elrond’un EGLD Tokenine Destek Vereceğini Açıkladı!

Bitgo, EGL için muhafaza desteği sunacak!

Clock
Paylaş
BitGo Elrond’un EGLD Tokenine Destek Vereceğini Açıkladı!

BitGo, çoklu imza güvenlik sistemlerine öncülük ediyor ve artık kurumsal yatırımcılar için güvenlik, uyumluluk, muhafaza ve likidite hizmetleri sağlamakta.

Elrond ise, halka açık testlerde saniyede 263.000 işlem gerçekleştirerek saniyede 15.000 işlem sınırını geçebilen ve ölçeklenebilirlik konusunda mükemmel performans gösteren ilk gerçek ölçeklenebilirlik mimarisi çözümünü sunan halka açık ilk blockhaindir.

728×90 muhabbit - BitGo Elrond'un EGLD Tokenine Destek Vereceğini Açıkladı!300x250 muhabbit - BitGo Elrond'un EGLD Tokenine Destek Vereceğini Açıkladı!

Şu anda amiral kripto para birimi olan Bitcoin’in saniyede 7, Ethereum’un ise saniyede 14 işlemi ile kıyaslandığında Elrond, 56K modemlerden, yeni nesil 5 Ghz internet bağlantılarına geçiş gibi hissettiriyor.

Ayrıca Elrond, Maira aracılığı ile kripto projelerine ek olarak PayPal ve Google Pay ile aynı özellikleri kademeli olarak sağlamayı planlıyor.

Elrond CEO’su Beniamin Mincu, konu hakkında şunları söyledi:

EGold’un benimsediği nadirlik ve buna dayanan sağlam ekonomisi, tokenimizi yatırımcılar için çekici bir seçenek haline getirdi. BitGo ile yapılan işbirliği sayesinde, eGold artık düzenlenmiş kurumsal yatırımcılar için bir araç olarak hizmet vermeye ve katı düzenleyici standartlara bağlı kalarak platformlara entegre edilmeye hazır.

Elrond, hızlı büyüme stratejisinden hemen sonraki adımların kilidini açmak için, ERC20 EGLD tokenleri için muhafaza hizmetlerine odaklanacak. ERC20 EGLD tokenlerinin yerel EGLD tokenlerine dönüştürülmesi, yakında duyurulacak token köprüsü aracılığıyla mümkün olacak. Yerel EGLD muhafaza hizmetleri ise daha sonra platformda yerini alacak.

Daha fazla Elrond Haberleri için: Elrond Haberleri

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar