Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64044.02
-3.95%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3161.32
-8.45%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.06
-10.37%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $561.5
-4.03%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Bithumb Bazı Ofislerini Kapatma Kararı Aldı!

Bithumb, Corona virüs pandemisi sürerken, çalışanlarını korumak adına bazı ofislerini kapatma kararı aldı.

Clock
Paylaş
Bithumb Bazı Ofislerini Kapatma Kararı Aldı!

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan Bithumb, devam eden Corona virüs salgını sebebi ile bazı ofislerini kapatmaya hazırlanıyor.

728×90 muhabbit - Bithumb Bazı Ofislerini Kapatma Kararı Aldı!300x250 muhabbit - Bithumb Bazı Ofislerini Kapatma Kararı Aldı!

23 Kasım tarihinde paylaşılan resmi bir duyuruya göre, Bithumb, Corona virüsün yayılmasını önlemek amacı ile Gangnam’daki yüzyüze destek merkezini geçici olarak kapatacak. Bithumb, Corona virüs hastalığının, yerel vaka sayısının artırdığını ve yerel makamların daha önleyici tedbirler almasına sebep olduğunu belirtti.

Bithumb’ın Seul’deki destek merkezi, 24 Kasım tarihinden itibaren bir sonraki duyuruya kadar kapalı olacak. Bu arada, Bithumb bir çevrimiçi müşteri destek merkezi işletecek.

Bithumb, geçtiğimiz aylarda blogunda aktif olarak yayın yapmaya başladı, ancak hiçbir duyuru, yöneticilerini hedef alan bir soruşturmaya değinmiş durumda değil. Güney Kore polisi, iddia edilen dolanıdırıcılık suçu ile bağlantılı olarak Bithumb’ın ofislerine birkaç kez baskın düzenlemişti. Şirketin CEO’su Lee Jung-hoon’un sorgulanmak üzerine polis merkezine götürülmesi ise gündemi ciddi anlamda sarsmıştı. Fakat bu Bithumb’ın yaşadığı bu olaylarla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.

Bildiğiniz üzere Corona virüs pandemisi, şu ana kadar blockchain ve kripto endüstrisi üzerinde büyük bir etkiye sahipti. Görünüşe göre salgın, Bitcoin’in 2020’deki parabolik yükselişinin arkasındaki en temel nedenlerden biri. Salgın gerçekten blockchain endüstrisini etkiledi, ancak blockchain inovasyonuna ve benimsemesine olan talebi artırdı.

Daha fazla Borsa Haberi için: Borsa Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberi için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar