Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65167.99
-0.47%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3550.52
-0.16%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.88
-0.70%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $597.8
-0.05%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

BitMart Avalaunch ile İş Birliğini Başlatıyor!

Avalaunch ile iş birliği sayesinde Avalanche ağını daha da ileriye taşımak için çalışacaklarını belirten BitMart ekibi, ilgili duyuruyu birkaç gün önce gerçekleştirdi.

Clock
Paylaş
BitMart Avalaunch ile İş Birliğini Başlatıyor!

Kripto para borsası BitMart, Avalaunch ile iş birliğini duyurdu. Avalaunch ile iş birliği sayesinde Avalanche ağını daha da ileriye taşımak için çalışacaklarını belirten BitMart ekibi, ilgili duyuruyu birkaç gün önce gerçekleştirdi.

728×90 muhabbit - BitMart Avalaunch ile İş Birliğini Başlatıyor!300x250 muhabbit - BitMart Avalaunch ile İş Birliğini Başlatıyor!

Yenilikçi projeleri desteklemeyi öncelik olarak gören BitMart, bu noktada Avalaunch ile iş birliği sayesinde projelerin başlatılmasının ve ileriye taşınmasının kolaylaşacağına inanıyor.

BitMart üzerinde gerçekleşecek olan IEO’lar ya da Avalaunch üzerinde gerçekleşecek IDO’lar noktasında iş birliğinin gerçekleşebileceğinin altını çizen yetkililer, projeler için likidite ve gerekli desteklerin sağlanması noktasında büyük yol katedeceklerine inanıyor.

BitMart uzmanlığının ve platformunun gelişen projeler büyük katkılar sunabileceğini belirten ekip, aynı zamanda yenilikçi projelerin de kendilerine büyük fayda sağlayacağına inanıyor.

Avalaunch ise merkezi yapıdaki bir platform ile iş birliğinin kaynakları doğru kullanma noktasında büyük bir katkı sağlayabileceğine inanırken, ortaklaşa girişimlerin daha iyi sonuçlar doğurabileceğine inandığını belirtiyor.

BitMart Hakkında

BitMart, merkezi bir kripto para borsası olarak tanımlanabilir. Paylaşılan verilere göre 5.5 Milyon’dan fazla kullanıcısı bulunan platform, halihazırda birçok altcoin için işlem imkanı tanıyor.

Avalaunch Hakkında

Avalanche üzerinde çalışan merkezsiz bir IDO (Initial Dex Offering) platformu olarak tanımlanabilecek olan Avalaunch, birçok projenin ilk adımı attığı platform olarak açıklanabilir. XAVA isimli yerel tokeni bulunan platform, yenilikçi projelerin fon toplamaları için ilk satışlarını gerçekleştirebilecekleri bir platform olarak öne çıkıyor.

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar