Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63747.35
4.88%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3079
3.69%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.18
6.83%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $552.6
5.80%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Blockchain Temelli Oyun Projeleri Yatırım Almaya Devam Ediyor!

Yapılan ortaklığın, “Play to Earn” yaklaşımının gelişmesine katkıda bulunacağı belirtiliyor.

Clock
Paylaş
Blockchain Temelli Oyun Projeleri Yatırım Almaya Devam Ediyor!

GameFi ve metaverse projesi olan Heroes Chained, yakın zaman önce yapılan açıklamada, ödüllü Hong Kong şirketi PANONY Group’tan yatırım aldığını duyurdu.

728×90 muhabbit - Blockchain Temelli Oyun Projeleri Yatırım Almaya Devam Ediyor!300x250 muhabbit - Blockchain Temelli Oyun Projeleri Yatırım Almaya Devam Ediyor!

Yapılan açıklamada Hong Kong merkezli şirketle yapılan ortaklığın, “Play to Earn” yaklaşımının gelişmesine katkıda bulunacağı belirtiliyor.

Bunun yanında alınan bu yatırımın, oyuncuların Ventuna Dünyasına girmelerini sağlayan yol haritasını daha da güçlendireceği belirtiliyor. Şirket, platformun gelişmesi için bundan sonra alınan tüm yatırımları anında kullanıcılar ile paylaşacağını söylüyor. Heroes Chained’a yatırım yapan blockchain ve kripto para işletmeleri için yatırımcı ve danışman olan PANONY Group, hem Fortune 500 şirketleri ile çalışmakta hem de küresel bazda yeni kurulan kripto para projelerine yatırım yapmaktadır.

Heroes Chained CEO’su Erhan Taşkın, almış oldukları yeni yatırım hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Yıldızlarla ünlenmiş araştırma liderliğindeki bir gruptan gelen bu yatırım, hem ekibimizin yüksek kalitesinin hem de yenilikçi ve yıkıcı Oyna ve Kazan yaklaşımımızın bir göstergesidir.”

Heroes Chained Nedir?

Bir fantezi aksiyon (RPG) oyunu olarak karşımıza çıkan Heroes Chained, “Play to Earn” kavramına alternatif olarak “Play and Earn” yaklaşımını benimsiyor. Kazanmak için oyun oynamaktansa, “Önce oyun” diyen ekip; GameFi projelerinde oyunların keyifle oynanması gerektiğine vurgu yapıyor.

heroes chained IDO - Blockchain Temelli Oyun Projeleri Yatırım Almaya Devam Ediyor!
Oyun Görseli

Avalanche altyapısını kullanan Heroes Chained, Muhabbit Capital’in de aralarında olduğu piyasadaki önemli kuruluşlardan yatırım ve destek almış durumda.

Panony Hakkında

PANONY, kripto para girişimleri ve blok zinciri projeleri için bir geliştirme merkezi, yatırımcı ve danışman olarak faaliyet gösteriyor. Şirket, etkili pazara açılma stratejileri kapsamında dünya çapında 100’den fazla yeni girişime yatırım yapmış durumda.

Mart 2018’de kurulan PANONY, Çin, Güney Kore ve ABD’de faaliyet göstermektedir.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar