Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62151.46
1.65%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3439.19
2.05%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $43.55
1.61%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $412.8
1.70%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Blockchain’in kalbi, Blockchain Economy ile İstanbul’da atacak!

Türkiye 20-21 Şubat’ta, 2020’nin belki de en büyük etkinliklerinden birine, Blockchain Economy İstanbul Summit’e ev sahipliği yapacak.

Clock
Paylaş
Blockchain’in kalbi, Blockchain Economy ile İstanbul’da atacak!

Türkiye, 2020’nin belki de en büyük etkinliklerinden birine, Blockchain Economy İstanbul Summit‘e ev sahipliği yapacak.

2019’da ilk kez düzenlendiğinde büyük bir ilgiyle karşılaşan Blockchain Economy, bu yıl ikincisiyle konuşmacı kadrosuna önemli isimleri katarak gündeme oturacak.

En az 20 ülkeden 3.000’den fazla katılımcıyı, 2 gün boyunca dolu dolu ağırlayacak olan İstanbul, hem tarih açısından hem de bölge açısından güzel bir zamana denk geldi. Katılımcılar, Bitcoin’in 10.000 dolar bandını geçmesi, Facebook’un Libra’yı duyurması, Twitter’ın kurucu ortaklarından Jack Dorsey’in Lightning Labs ile ilgilenmesi gibi birçok konu hakkında konuşma şansı bulacak.

Binance BannerBinance Banner

Nerede? Ne Zaman? Kimler Geliyor? Neler olacak?

MENA bölgesini canlandıran bir etkinlik olması planlanan Blockchain Economy İstanbul Summit, 20-21 Şubat 2020’de Wow İstanbul Hotels & Convention Center’da gerçekleşecek.

Antivirüs yazılım şirketi McAfee’nin kurucusu John McAfee’den tutun da Blockchain.com‘un kurucu ortağı Nicolas Cary‘e, Bitpanda’nın kurucu ortağı ve CEO’su Eric Demuth’a kadar birçok konuşmacı, etkinlikte yer alacak.

Konuşmacıların yanı sıra dünyanın her bir köşesinden katılımcıların yer alacağı Blockchain Economy’de, çeşitli yan etkinlikler de mevcut. Örneğin, İstanbul’a ilk kez gelen bir turist için olmazsa olmazı tabii ki de gezidir. “Bitcoin Bus”, Ayasofya’dan Kapalı Çarşı’ya kadar birçok turist merkezini dolaşma imkânı veriyor.

Ayrıca VIP Networking ve ödül yemeği, kapanış yemeği gibi birçok sosyal aktivitelere katılma şansınız var.

İlk ve Tek “Yatırım Yoluyla Vatandaşlık Fuarı”

Stratejik konumu nedeniyle önemli bir yere sahip olan Türkiye, 5 milyondan fazla göçmeniyle gittikçe artan bir göçmen nüfusuna sahiptir. Merkeziyetsizliği ve kişilerin ekonomik özgürlüklerini güçlendiren yapısını destekleyen Blockchain Economy, bu konuda bir ilk ve tek olarak “Vatandaşlık Fuarı”na ev sahipliği yapmaktadır.

Profesyonel rehberlik için danışmanlar ve hükümet yetkililerinden kesinlikle ücretsiz olan bu danışmanlık hizmeti almak, kaçırılmaması gereken noktalardan biri.

Çifte vatandaşlığı, farklı ülkelerde ve yatırım planlarında yatırım yapmayı istiyorum diyorsanız, kaçırmayın deriz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar