Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56786.25
2.17%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3233.61
0.52%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.19
-0.94%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $395.4
-1.27%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Bloomberg Analisti Mike McGlone, Bitcoin’in Geçmiş Yıllardaki Boğa Hareketini Tekrarladığını Düşünüyor!

Bloomberg Analisti Mike McGlone, Bitcoin’in 2019 yılındaki boğa koşusu öncesi görünümüne benzer bir dip oluşturduğunu ancak bazı farklar gördüğünü dile getirdi.

Clock
Paylaş
Bloomberg Analisti Mike McGlone, Bitcoin’in Geçmiş Yıllardaki Boğa Hareketini Tekrarladığını Düşünüyor!

Bloomberg Analisti Mike McGlone, Bitcoin’in 2019 yılındaki boğa koşusu öncesi görünümüne benzer bir dip oluşturduğunu ancak bazı farklar gördüğünü dile getirdi.

Analist, lider kripto para birimi BTC hakkında yaptığı açıklamalarda, 2018-2019 dönemlerinde içinde bulunduğumuz mevcut makroekonomik yapıya da dikkat çekerek, Bitcoin’in o dönemlerdeki hareketlere benzer bir yol izlediğini belirtti. McGlone BTC’nin benzer performans göstermesinin ileriye dönük pozitif bir altyapı inşa edeceğini de ayrıca belirtti.

Binance BannerBinance Banner

Bildiğiniz üzere lider kripto para Bitcoin 2023 yılından itibaren önemli bir yükseliş göstererek 21.000 dolar seviyelerine gelmeyi başardı. Söz konusu bu yükselişler kripto para yatırımcıları sevindirmiş olsa da McGlone’a göre sevinmek için henüz erken.

İlginizi Çekebilir: Mike Novogratz: “Bitcoin’in Geleceğine İnanıyorum”

Bitcoin cephesinde yaşanan bu yükselişler hakkında açıklamalarda bulunan McGlone, 2018’den farklı olarak birçok merkez bankasının sıkılaşmaya yöneldiğini, bu durumlar göz önüne alındığında ise büyük yükselişler görülemeyeceğini iddia etti ve ekledi:

“Şu anda merkez bankaları agresif bir şekilde sıkılaşıyorlar, bu yüzden buna bakıyorsunuz ve herhangi bir pazar için çok heyecanlı olamazsınız. Biraz zaman var. Hala hayatımızın en büyük makroekonomik sıfırlamasının ortasında olduğumuzu düşünüyorum, pandemi açısından 100 yıllık bir olay yaşadık, Avrupa’da tarihi bir savaş yaşıyoruz ve tarihi bir değişim yaşıyoruz. Büyük resime bakıldığında evet, Bitcoin gerçekten yükseliyor.”

Bloomberg Analisti Mike McGlone

Bloomberg Analisti Mike McGlone, ABD Borsalarına Dikkat Çekti!

Bitcoin Genel

Bloomberg Analisti Mike McGlone açıklamalarının devamında Nasdaq konusuna da değindi. Mike McGlone, ABD borsalarının bozulması durumunda BTC açısından işlerin iyiye gitmeyeceğine işaret etti ve ekledi:

“Nasdaq’ın 200 günlük ortalamasının altına düşeceğine inanıyorum ve eğer bu senaryo gerçekleşirse Bitcoin de kalan her şeyle beraber gerileme yaşayabilir. Makroekonomik açıdan benzeri görülmemiş bir sıfırlama yaşadığımızı düşünüyorum, önemli politik krizler ve ekonomik dengelerin değişimi ortasında kısa vadede risk piyasaları tahmin edilemez yapısını korumaya devam edebilir.”

Bloomberg Analisti Mike McGlone

Twitter’dan anlık ve hızlı haber akışı için: https://twitter.com/Muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar