Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64578.56
0.07%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3092.55
0.15%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $35.93
1.64%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $563.8
0.71%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

BÖRÜ 2039 NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

BÖRÜ 2039 dizisi için NFT koleksiyonu duyuruldu.

Clock
Paylaş
BÖRÜ 2039 NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

Türkiye’de ilgi çeken bir yapım olarak öne çıkan “BÖRÜ” markası kendi NFT koleksiyonunu çıkaracağını duyurdu.

Capital Block ve CaglarArts Insignia arasında yapılan anlaşmanın bir neticesi olan NFT koleksiyonu, uzun süren bir çalışmanın sonucunda hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor.

728×90 muhabbit - BÖRÜ 2039 NFT Koleksiyonunu Duyurdu!300x250 muhabbit - BÖRÜ 2039 NFT Koleksiyonunu Duyurdu!

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Bildiğiniz üzere kısa bir süre içinde “BÖRÜ” markasının yeni projesi BÖRÜ 2039, seyirciler ile buluşacak. Elde ettiğimiz bilgilere göre satışa çıkacak olan NFT koleksiyonu, dizinin geçtiği dönemin bir yansıması olacak.

NFT’ler Beraberinde Etkinlikleri Getiriyor!

Geliştirilen 1 adet ile sınırlı 3 boyutlu Kurt Kafası, 1 hafta boyunca sürecek olan açık artırmada yeni sahibine kavuşacak.

Bu açık artırmayı kazanan kişi, aynı zamanda özel bir heykel ile ödüllendirilecek. Ayrıca bu kişinin ismi, filmin son kısımlarında bulunan bir sahnede ve film sonu jeneriğinde yer alacak.

Ayrıca bu sınırlı NFT’nin yanı sıra şirket, 10 farklı NFT ürününü de dizinin çıktığı ilk gün satışa sunacak. Bahsi geçen NFT’leri satın alan kişiler, NFT’leri aynı zamanda fiziksel bir kopya olarak da elde edecek. Yapılan açıklamalara göre NFT sahipleri, dizi setine davet edilecek ve oyuncular ile tanışma fırsatı yakalayacak.

Bunun yanı sıra dizide kilit rollerde yer alan karakterlerin görselleri 10 farklı NFT paketi olarak satışa sunulacak. Bu NFT’leri satın alan 10 kişi, bahsi geçen oyuncular ile AMA etkinliğine katılacak.

Elde ettiğimiz bilgilere göre NFT paketlerinin satışı, NFT Prime üzerinden gerçekleştirilecek. NFT Prime, Avalanche ağında geliştirilen bir NFT platformu olarak öne çıkıyor.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar