Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66031.77
-1.31%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3485.62
0.17%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.3
-3.26%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.2
0.33%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Brave Browser Binance Smart Chain Cüzdanını Entegre Ediyor!

Binance Akıllı Zincir cüzdanı yakında Brave tarayıcısına eklenecek.

Clock
Paylaş
Brave Browser Binance Smart Chain Cüzdanını Entegre Ediyor!

Gizlilik odaklı ünlü internet tarayıcısı Brave Browser, yakın zamanda yapılan bir duyuruya göre platformuna Binance Smart Chain cüzdanını entegre edecek ve kullanıcılarını BSC’nin DeFi ürünleri ekosistemine açacak.

728×90 muhabbit - Brave Browser Binance Smart Chain Cüzdanını Entegre Ediyor!300x250 muhabbit - Brave Browser Binance Smart Chain Cüzdanını Entegre Ediyor!

Binance Smart Chain uygulaması hâlihazırda Brave Browser’da manuel olarak kullanılıyor olsa da, önceden yapılandırılmış bir cüzdan olarak eklenmesi ile hiçbir özel uygulama, cüzdan veya ek düzeltme gerektirmeden süreci basitleştirmesi bekleniyor.

Bunun yanında Brave tarayıcısının merkezindeki token olan Basic Attention Token (BAT)’ında, Wrapped BAT (WBAT) şeklinde BSC ile uyumlu hale getirildiği belirtildi. Wrapping, bir blockchain ekosistemindeki tokenların tamamen farklı bir ekosistemde temsil edilebildiği süreçtir. 

Brave CEO’su ve kurucu ortağı Brendan Eich yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Umudumuz BAT ve Brave’in kripto paraları ana akım haline getirmesi ve DeFi’ı kitle pazarı için kullanıcı dostu hale getirmesidir.”

Brave 25 milyondan fazla aktif aylık kullanıcısı ve 7 milyondan fazla günlük kullanıcısı ile yoğun olarak kullanılan bir web tarayıcısıdır. Tarayıcı, artırılmış gizlilik, daha az izleme ve kullanıcının seçtiği reklamlara katılma yeteneği sunarak ana akım tarayıcılara bir alternatif olarak ortaya çıktı.

Binance Smart Chain ekosistem koordinatörü Xiaoguang Zhang, yeni gelişme ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Binance Smart Chain’in Brave entegrasyonunun DeFi ve kripto para benimsemesine daha fazla ilham vereceğini düşündüğünü söyledi.

Zhang ayrıca şu açıklamayı gerçekleştirdi:

“Cesur tarayıcı Brave ve Binance Smart Chain arasındaki bu stratejik entegrasyonla, kripto para kullanıcılarının BSC ve diğer blok zincirlerindeki DeFi ve Dapps’a erişimlerini sorunsuz hale getireceğiz. Böylece kripto paraların kitlesel olarak benimsenmesi ve kapsayıcı finansmana büyük ölçüde ilham vermesinin önü açılacak.”

Brave tarayıcısının merkezindeki token olan Basic Attention Token (BAT)’ın değeri birçok altcoin gibi, 2021 yılında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ocak ve Mart ayları arasında dolar bazında % 515 değer kazanan BAT, yazım itibariyle 1,08 $’dan işlem görüyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar