Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67855.34
1.11%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3515.01
0.19%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.8
12.71%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.4
0.91%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NE OLDU

BTS Labs İstanbul Etkinliği Tamamlandı: İşte Yaşananlar

Muhabbit.com’un stratejik medya partneri olan BTS Labs, İstanbul Blockchain Week’teki etkinliğini tamamladı. Yaşananları inceleyelim.

Clock
Paylaş
BTS Labs İstanbul Etkinliği Tamamlandı: İşte Yaşananlar

22 Ağustos 2023 tarihinde beklendiği üzere; “BTS Labs Network Assembly @Istanbul,” etkinliği resmen başlatıldı. Altcointürk’ün ev sahipliğini yaptığı ve Muhabbit.com’un da stratejik partnerler arasında yer aldığı bu etkinliğe, dünyanın dört bir yanından blockchain meraklıları, geliştiriciler, yatırımcılar ve girişimciler katıldı. Etkinlikte; Web3 dünyasıyla ilgili çeşitli konuları kapsayan iki açılış konuşması, bir panel ve bir de ağ oluşturma oturumu yapıldı.

728×90 muhabbit - BTS Labs İstanbul Etkinliği Tamamlandı: İşte Yaşananlar300x250 muhabbit - BTS Labs İstanbul Etkinliği Tamamlandı: İşte Yaşananlar

Etkinliğe katılan isimler sırasıyla şöyle oldu:

Eric Lee, BTS Labs Kurucusu; Lawrence Xiao, BTS Labs Kurucu Ortağı; Eilven Chan, BTS Labs Kurucu Ortağı; Yilan Huang, CyberConnect Küresel Geliştirme Başkanı; Erkan Gül, Ex-Vendetta Capital, Web3 Danışmanı ve Melek Yatırımcı; Mete Ali Başkaya, Nerf IT!’de Kripto Para Ekosistemi Blockchain Başkanı ve Eğitmen; Ahmet Cengiz, Türkiye Solana Allstars Yöneticisi ve Altcointurk Topluluğu Üyesi.

1 - BTS Labs İstanbul Etkinliği Tamamlandı: İşte Yaşananlar

Etkinlik sırasında; Avrupa ve Asya’daki blockchain pazarları arasındaki temel farklar, Türkiye’de Web3 ve bunun yerel ekonomiye etkisi, kimlikle ilgili sorunları ele almak için nasıl ERC-4337 ve akıllı hesapların benimsenebileceği ve Bitcoin ETF spotunun piyasa üzerindeki etkisi gibi konular tartışıldı.

2 - BTS Labs İstanbul Etkinliği Tamamlandı: İşte Yaşananlar

Etkinlik; katılımcılara Avrupa ve Asya arasındaki kullanıcı özellikleri, kültürel etki, düzenleyici yaklaşımlar, pazar büyüklüğü ve büyümesi, yatırım ve finansman, uygulamalar ve kullanım durumları gibi konularda temel farklar ve benzerlikler hakkında fikir verdi.

3 - BTS Labs İstanbul Etkinliği Tamamlandı: İşte Yaşananlar

Etkinliğin ilk bölümü; finansman, piyasa yapıcılığı, halkla ilişkiler ve pazarlama dahil olmak üzere geniş bir danışmanlık yelpazesi sunan BTS Global tanıtımıyla başladı. Daha sonra ise ERC-4337 uyumlu (Hesap Soyutlama) akıllı sözleşme cüzdan sistemi ve aynı zamanda Web3’ün ilk ve en büyük merkeziyetsiz sosyal ağı olan CyberConnect’in sunumu yapıldı.

İlginizi çekebilir: CyberConnect (CYBER) Nedir? Detaylı Analiz

4 - BTS Labs İstanbul Etkinliği Tamamlandı: İşte Yaşananlar

Genel olarak, “BTS Labs Network Assembly @Istanbul” etkinliğinin başarısı, blockchain teknolojisi etrafındaki artan ilgi ve heyecanı yansıtıyordu. Endüstri olgunlaştıkça bu tür etkinlikler; inovasyonun, işbirliğinin ve büyümenin teşvik edilmesinde giderek daha önemli rol oynayacak ve sonuç olarak blockchain teknolojisinin daha geniş bir şekilde toplumumuzda benimsenmesine ve entegrasyonuna katkıda bulunacak. Muhabbit olarak BTS Labs’a düzenledikleri etkinlikten dolayı teşekkür ederiz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar