Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66520
3.84%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3481.4
2.33%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.1
4.58%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591.4
3.61%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Bybit, Blok Zinciri Eğitim Programı Başlatmak İçin İnovasyon Geliştirme Merkezi ile Ortaklık Kurdu

Bybit, gençleri eğitmek için bir ortaklık kurdu.

Clock
Paylaş
Bybit, Blok Zinciri Eğitim Programı Başlatmak İçin İnovasyon Geliştirme Merkezi ile Ortaklık Kurdu

Dünyanın lider küresel kripto para borsalarından biri olan Bybit, Afrika’daki gençlerin eğitimini hedefleyen bir eğitim programı başlatıyor.

Planlanan eğitim programı için İnovasyon Geliştirme Merkezi ile ortaklık kuran Bybit, Afrika’daki gençlere blok zincirinin mantığını anlatmaya ve öğretmeye çalışacak. Bybit, bu yeni eğitim programıyla Afrika’daki gençlerin blok zinciri ile yeni şanslar oluşturmasını istiyor.

728×90 muhabbit - Bybit, Blok Zinciri Eğitim Programı Başlatmak İçin İnovasyon Geliştirme Merkezi ile Ortaklık Kurdu300x250 muhabbit - Bybit, Blok Zinciri Eğitim Programı Başlatmak İçin İnovasyon Geliştirme Merkezi ile Ortaklık Kurdu

Nijerya’da kurulacak olan eğitim merkezinin haberi ise yerel bir haber kaynağında paylaşıldı ve sonrasında Bybit de haberi doğruladı. Haberin detaylarında ise blok zinciri konusundaki uzmanların etkileşimli tartışmalara ve çevrimiçi derslere liderlik etmesi veya denetlemesi bekleniyor. Bybit sözcüsü ise eğitim programının önemini vurgulamak için şu sözleri söyledi:

“Görevimiz, genç insanlara blok zinciri teknolojisini anlayacak ve etkileşime geçecek bilgi ve beceriyi vermek. Bu nedenle, katılımcılar için benzersiz bir öğrenme deneyimi yaratmak için İnovasyon Büyüme Merkezi ile birlikte çalışacağız.”

bybit patner1 900x507 - Bybit, Blok Zinciri Eğitim Programı Başlatmak İçin İnovasyon Geliştirme Merkezi ile Ortaklık Kurdu

Bybit sözcüsü ayrıca, gençlerin blok zinciri ve olası kullanışları hakkında bilgi edinmesine yardımcı olmanın yanı sıra, eğitim programının, Bybit ekosisteminin işleyişi hakkında da bilgilendirme yapacağını belirtti. Sözcü, eğitime devam eden gençlerin çeşitli ödüller de kazanabileceğini açıkladı.

Program sonrasında katılımcıların Bybit ekosistemi ve ürünleri, blok zinciri ve yeni olasılıkların oluşturulması hakkında bilgi sahibi olması hedefleniyor. Ortaklık kuran iki şirket, yeni neslin var olan teknolojiyi öğrenmesini dört gözle beklediğini belirtti.

Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel etkinliklerine devam ediyor

Dev kripto para borsası Bybit, düzenli olarak Türkiye kullanıcılarına özel kampanya ve etkinlikler sunmaya devam ediyor. Yeni etkinlikte ise 25.000 USDT ödül havuzu, 1 adet iPhone 14 ve 1 adet Apple Watch SE katılımcılar arasından sahibini bekliyor. 3 basit adımla etkinlikten ödül sahibi olmak isteyenler için etkinliğin detayları bu haberimizde olduğunu belirtiriz.

Hâlâ ByBit hesabınız yoksa linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar